Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány évesen ittál először...

Hány évesen ittál először alkoholt? Berúgtál? Megbántad?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 15:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

13. Nem rúgtam be, nem bántam meg.

14/L

2010. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nemtom hány évesen, de nem rúgtam be és nem bántam meg 15/L
2010. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
úrvacsorai maradék borokat ittam meg jópárszor, azt nemtom hány éves voltam :D
2010. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az utolsó gimis osztálykiránduláson voltam részegállat,az elött soha,az után szintén soha. Akkor ,ott ,abban a társaságban jó volt kiprobálni, elvoltunk,jól rugtam be,egyrészt nem püréztem tőle,másrészt meg nem ütött ki teljesen,csak olyan kótyagos voltam,meg forgott velem a világ. Próbáltam tehát,és nem jött be.Szerintem semmi jó nincs a részegségben, amugy én eleve kötekedős vagyok ha részeg vagyok, amugy gátlásosabb valamivel.Józan ésszel jól tudom kezelni a helyzeteket,de ha iszok,nagy gyökér vagyok, kerülöm is az alkoholt. Amugy meg az íze sem jött be egyiknek sem, szerintem nem egy jó muri. Ennél értelmesebb,egészségesebb, és élvezhetőbb dolgokra is lehet költeni.
2010. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!