Az a helyzettől és előzményektől is függ . Behatoló egység nem lennék ha mi támadnánk egy ártatlan országot vagy vissza támadnánk a lakosságukra . Védelemnél sem mindegy milyen fegyvernemhez lennék beosztva . Egy ádáz direkt hódító kegyetlen fejvadász kiképzett öldöklő terrorista tömeg ellen a lángszórót és az orvlövészetet rejtett csapdák aknák módszert és az utolsó töltényig elvet is bevetném .
2017. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
2/10 anonim válasza:
én lefeküdnék és halottnak tettetném magam :d
2017. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
3/10 anonim válasza:
#2 pont ezért szoktak foldön heverő testbe is engedni 1-2 golyót, mikor vége a harcnak
2017. márc. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
4/10 anonim válasza:
A katonák megközelítőleg 80%-a (nem civilek) a harctéren céltalanul lövöldözget maga elég. De még a maradék 20%-ból is csak 1-2% az aki szemtől szembe relatíve kis távolságon belül hidegvérrel kivégezné az ellenségét.
Katonai pszichológusok tucatjainak adott elég komoly feladatot ez a jelenség.
Természetesen itt teljesen hétköznapi, főleg gyalogos katonákról beszélünkés nem az orosz spetsnaz-ról és hasonlókról.
Szóval nem! Az emberek túlnyomó többsége kuporogna egy biztonságosnak vélt helyen.
2017. márc. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
5/10 anonim válasza:
Kérdés mit jelent neked a kegyetlen? Mert az tuti, hogy előbb lövöm le a másikat, minthogy ő lelőjön engem, de nem akarnék neki kifejezetten szenvedést okozni, csak megszabadulni tőle.
2017. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
6/10 A kérdező kommentje:
4-es, akkor a világháborúkban hogy nyertek csatákat?
5-ös, ilyen hadifoglyok kivégzésére, civilek bántalmazására gondoltam. De mindenkinek a fantáziájára bízom.
2017. márc. 8. 14:35
7/10 anonim válasza:
Személy szerint annyira lennék kegyetlen ami kell a tűlelésemhez.Persze egy igazi háborúban nem csak ennyin múlik. De értelem nélkül örömből nem bántanák civileket.
2017. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
8/10 anonim válasza:
Maximálisan kegyetlen lennék, ha tudnám, hogy nem kapnak el, csak éppen hogy nem büntethetően ha maradnának szemtanúk. Viszont nem lennék szükségtelenül szadista..
2017. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
9/10 anonim válasza:
Nem ölnék meg senkit! Kommunikációs eszközök segítségével felvenném a kapcsolatot az ellenséggel, és próbálnám a vezetőik ellen fordítani őket, és hogy fölösleges a háború. Miért akarnám, hogy egymást öljék az emberek néhány önző hatalommániás politikus miatt, amikor béke is lehetne, és jóban is lehetnének egymással a nemzetek?
2017. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
10/10 anonim válasza:
Először is mindent megtennék, hogy ne kerüljek háborúba. nem mennék el másokat megtámadni, ha pedig az én országomat támadnák, akkor elmenekülnék. ha végképp nem tudnám megúszni, akkor fogalmam sincs. Gondolom, ha valaki megtámadná a szeretteimet, vagy engem, akkor visszatámadnék, amúgy meg próbálnék minél jobban kimaradni az eseményektől.
Emberséges háború nem létezik, ha már belekeveredtél, akkor az már el van cseszve, bármit csinálsz, nem lehet jól kijönni belőle, max túlélni valahogy.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!