Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek nagyon bizarr vagyok?

Szerintetek nagyon bizarr vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta imádok olvasni-és most már írni is-könyveket, hatalmas a fantáziám.A suliban sokan okostojásnak tartottak/tartanak, és mivel introvertált is vagyok így kevesen ismernek igazán, a többség csak a visszahúzódó csendes lányt látja. Vannak akik érzéketlennek tartanak, vannak akik unalmasnak (ezek azok akik nem is kísérelték meg hogy megismerjenek), és gondolom emiatt nem volt még soha fiúm, és van kevés barátom.

De az az igazság hogy nem csak könyvekből állok, nagyon érezelmes tudok lenni és nagyon bele tudom magam élni történetekbe.

Van néhány párosításom a kedvenc könyveimből (a legnagyon "ship"-em a Jily, évek óta bele vagyok őrülve), imádok képeket, videókat nézegetni róluk neten ha unatkozok, meg persze fanfictionokat olvasgatni mindenféle nyelven és nagy mennyiségben. Van néhány pár a valóságban is akikkel ugyanígy vagyok, de érdekes módon jobban szeretem kitalált karakterekkel csinálni ezt, mert a fantázia világában sokkal szebb minden.

De vannak ismerőseim is,akiket imádok együtt látni, persze nem a megjátszott "ökökkéegyütt" aztán egy hét múlva szakítunk párokra gondolok, hanem akiket már ismerek és tudom hogy évek óta szeretik egymást, azok az emberek akiknél érzed hogy együtt fognak megöregedni. Mindig mosolyt csal az arcomra ha látok egy vidám képet róluk, vagy élőben szivatják egymást, tesznek apró gesztusokat a másik felé amit sokan észre sem vennének de annyira személyesek és őszinték ezek a mozdulatok hogy nem lehet nem mosolyogni rajtuk.

Ilyenkor mindig elfog egyfajta irígység is, pedig tudom hogy nem szép dolog meg hogy csak magamnak ártok vele, de olyan rossz nézni hogy milyen sokan vannak a környezetemben akik átélik azt ami nekem a legnagyobb álom lenne.

Egy tiszta, őszinte párkapcsolat, és egy igaz, életre szóló barát.Mert barátok helyett is inkább csak "haverjaim" vannak, szinte bármit megadnék akár csak egy igaz barátért is, akivel bármit megoszthatok, hasonló az ízlésünk és aki mellett folyton önmagam lehet, biztonságban érezhetem magam.

De ahelyett hogy cselekednék és megnyílnék az embereknek, hogy valóra váltsam az álmom (ami nem a világ leglehetetlenebb álma, párkapcsolat és barátok), csak csendben figyelem az embereket meg képeket nézegetek/sztorikat olvasgatok és van, hogy írok kitalált szereplőkről.Ez olyan...szánalmas. És bizarr.

Szerintetek nagyon furcsa vagyok? Van rá esélyem hogy valaha megnyíljak és elérjem ezeket a dolgokat vagy őrült macskásnőként fogok megöregedni?xd

Mert annyiszor szántam már el magam hogy na most cselekedni fogok, aztán sosem jött össze.

17/l



2016. dec. 22. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ismerem, és az amatőrt nem lekicsinylésből mondtam, tudom hogy nagyon sok tehetséges ember van aki alkot, de nem ebből él. Az írói neved elárulod?
2016. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyébként rendes könyvet még nem írtam, csak fanfictiont, bár már összeállt egy hosszabb,többkötetes történet részetes terev a fejemben azon dolgozgatok már pár hónapja,örülnék ha egyszer "igazi" könyv lenne belőle:)
2016. dec. 22. 19:33
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma :) Valahol el kell kezdeni. Ismerek egy emberkét, csak egy kis közönségnek írogatott. Aztán képzeld kirúgták. És tudod mi történt? A barátai addig cseszegették, míg be nem küldte a kéziratát egy kiadónak. Most valahogy fog a harmadik könyve megjelenni.
2016. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nem:/ Ahogy mondtam, túl sokat árultam el magamról, nem szeretném hogy bárki is ezek után olvassa el egy történetem valahogy túl személyesnek érzem, meg ez egy kicsit olyan mintha ismeretlenek előtt reklámoznám magam.
2016. dec. 22. 19:37
 15/20 A kérdező kommentje:

Tényleg?:o

Gratulálok neki, akkor biztos jó lehet:)

2016. dec. 22. 19:38
 16/20 anonim ***** válasza:
Ő nem hitte, évekig dugdosta a az írásait. Ha akkor nem rúgják ki soha nem jut el odáig hogy ebből éljen meg. Szóval bízz magadban, talán te leszel a következő akinek ez lesz egyszer a foglalkozása :) Tiszteletben tartom hogy nem adod ki az írói neved, bár sajnálom egy kicsit. Olyannak tűnsz mint a barátnőm, ugyanolyan érdekes ember lehetsz. Ha csak tizedannyi tehetség van benned mint benne, már boldogan olvasnám az írásaid. Igaz, van pár ismerősöm aki nem díjazza nála hogy slasht, pontosabban yaoit ír. Ettől én még nagyra értékelem a tehetségét.
2016. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Milyen furcsa,hogy vannak fordulópontok az ember életében amiről azt hinné hogy rossz irányba fogják vinni (pl.kirúgás) erre teljesen jó irányba vált az élete mint ennek az ismerősödnek. Bár nem ismerem de örülök hogy összejött neki, nem hiába mondják hogy a tehetség mindig utat tör magának:)

Köszönöm hogy megérted és tiszteletben tartod:) Nem tudom mennyi tehetség van bennem de nem is azért akarok írni hogy ebből éljek hanem mert élvezem amikor elveszek a gondolataimban, és szeretném ha egyszer mások is olvasnák majd ezeket a gondolatokat amikor egy szép, egész könyvvé állnak össze. Hogy másnak is hasonló örömöt tudjak velül adni mint amiket én kaptam kedvenc íróimtól.

Igen azt ismerem, bár nekem nem a kedvencem de abban az ágban is lehet szépeket alkotni meg sokaknak tetszenek a yaio alkotások:D

2016. dec. 22. 20:03
 18/20 anonim ***** válasza:
Mégiscsak hasonlítotok :) Ő se azért ír hogy mások olvassák, hanem mert szereti csinálni.
2016. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy jó írónál "alapkövetelmény", érződik ha valami erőltetett és csak a pénzért csinálja az illető, teljesen más ha szívből ír valaki, ő is érvezi:)
2016. dec. 22. 20:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van kedves kérdező :)
2016. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!