Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek nagyon bizarr vagyok?

Szerintetek nagyon bizarr vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta imádok olvasni-és most már írni is-könyveket, hatalmas a fantáziám.A suliban sokan okostojásnak tartottak/tartanak, és mivel introvertált is vagyok így kevesen ismernek igazán, a többség csak a visszahúzódó csendes lányt látja. Vannak akik érzéketlennek tartanak, vannak akik unalmasnak (ezek azok akik nem is kísérelték meg hogy megismerjenek), és gondolom emiatt nem volt még soha fiúm, és van kevés barátom.

De az az igazság hogy nem csak könyvekből állok, nagyon érezelmes tudok lenni és nagyon bele tudom magam élni történetekbe.

Van néhány párosításom a kedvenc könyveimből (a legnagyon "ship"-em a Jily, évek óta bele vagyok őrülve), imádok képeket, videókat nézegetni róluk neten ha unatkozok, meg persze fanfictionokat olvasgatni mindenféle nyelven és nagy mennyiségben. Van néhány pár a valóságban is akikkel ugyanígy vagyok, de érdekes módon jobban szeretem kitalált karakterekkel csinálni ezt, mert a fantázia világában sokkal szebb minden.

De vannak ismerőseim is,akiket imádok együtt látni, persze nem a megjátszott "ökökkéegyütt" aztán egy hét múlva szakítunk párokra gondolok, hanem akiket már ismerek és tudom hogy évek óta szeretik egymást, azok az emberek akiknél érzed hogy együtt fognak megöregedni. Mindig mosolyt csal az arcomra ha látok egy vidám képet róluk, vagy élőben szivatják egymást, tesznek apró gesztusokat a másik felé amit sokan észre sem vennének de annyira személyesek és őszinték ezek a mozdulatok hogy nem lehet nem mosolyogni rajtuk.

Ilyenkor mindig elfog egyfajta irígység is, pedig tudom hogy nem szép dolog meg hogy csak magamnak ártok vele, de olyan rossz nézni hogy milyen sokan vannak a környezetemben akik átélik azt ami nekem a legnagyobb álom lenne.

Egy tiszta, őszinte párkapcsolat, és egy igaz, életre szóló barát.Mert barátok helyett is inkább csak "haverjaim" vannak, szinte bármit megadnék akár csak egy igaz barátért is, akivel bármit megoszthatok, hasonló az ízlésünk és aki mellett folyton önmagam lehet, biztonságban érezhetem magam.

De ahelyett hogy cselekednék és megnyílnék az embereknek, hogy valóra váltsam az álmom (ami nem a világ leglehetetlenebb álma, párkapcsolat és barátok), csak csendben figyelem az embereket meg képeket nézegetek/sztorikat olvasgatok és van, hogy írok kitalált szereplőkről.Ez olyan...szánalmas. És bizarr.

Szerintetek nagyon furcsa vagyok? Van rá esélyem hogy valaha megnyíljak és elérjem ezeket a dolgokat vagy őrült macskásnőként fogok megöregedni?xd

Mert annyiszor szántam már el magam hogy na most cselekedni fogok, aztán sosem jött össze.

17/l



2016. dec. 22. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szóval röviden összefoglalva: egy introvertált lány vagy. Ez nem bizarr, tonnaszámra vannak hozzád hasonló emberek, hozzád hasonló hobbikkal.
2016. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy bizarr, sok hozzád hasonló van. Magam is ismerek egyet aki úgy érzi csak szemléli a világot, és - meg fogsz lepődni- az írás a hobbija, nem is csinálja rosszul.
2016. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 mojam válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy se bizarr se furcsa vagy ilyesmi nekem például bejönnek a csendes visszahúzódó lányok...
2016. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem hiába vagy introvertált, jól elvagy a saját dolgaiddal, nem szorulsz rá mindennap valakikre, hogy lekössenek.

A barátok társaságba lehet szerezni, ha erre vágysz, férkőzz be közéjük.

2016. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem pont a csendes,visszahúzódó, csendben szemlélő lányokra gondolok, tudom hogy tonna számra vannak még ilyenek.

Hanem például a képnézegetősre, amikor kitalált szereplőkről olvasgatok rengeteget, nézegetek róluk képeket, videókat miközben azt kívánom bárcsak a helyükben lennék. Néha olyan megszállottnak érzem magam, és a legrosszabb hogy ezek még csak nem is igazi emberek, hanem kitalált szereplők...Vagy mikor másokat "tanulmányozok" na az néha nagyon bizarrxd

Vagy más is van így ezzel? Megnyugtatna ha így lenne:D

2016. dec. 22. 19:15
 6/20 anonim ***** válasza:
És miket írsz? Publikálsz valamelyik amatőr írói oldalon? Ott is el lehet ám kezdeni hogy barátokat szerezz, ráadásul ah jól csinálod, még az írásaidat is elismerik.
2016. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hogyan kell barátokat szerezni, gyakorlatban nem megy csak. Amikor odamegyek nem tudok kibontakozni és megnyílni az embereknek akárhogy is próbálok, régebben volt hogy csak leégettem magam emiatt. Nekem ez nem megy, hónapok kellenek hogy magamat tudjam adni valaki mellett de eddig nem találtam olyan embert aki ennyit várt volna és akivel hasonló ízlésem lett volna.

Van olyan hely ahogy magamfajta introvertált emberekkel ismerkedhetek? Mert szórakozóhelyeken nem sokan vannak szerintem.

2016. dec. 22. 19:20
 8/20 A kérdező kommentje:

Publikálom, és sok pozitív visszajelzést kaptam eddig:)

De ez nételenül megy és ott még sosem keresett senki.

De nagyon jó ötletet adtál,még sosem gondoltam arra hogy ráírjak egy hozzám hasonló "íróra" pedig sok olyan van az oldalon aki szimpatikusnak tűnik az írása alapják.

Szóval köszi:D

2016. dec. 22. 19:22
 9/20 anonim ***** válasza:

Most már tényleg kíváncsivá tettél, szívesen beleolvasnék valamelyik írásodba

.

2016. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat de nem rakom csak így ki az írásaim, lehet hogy nem is ismernéd a fandomot amivel kapcsolatban írok és már túl sokat mondtam el magamról most, így már nem maradnék "névtelen" márpedig szeretek úgy írni hogy semmit nem tud rólam az olvasó így nem ítéli el a könyvet a személyiségem alapján csak élvezi a történetet. Még a szüleim és barátaim sem tudnak róla hogy írok,és sosem ajánlottam senkinek az írásaimat, még interneten keresztül sem adtam meg egy történetem címét sem:D

De amúgy a Merengőre írok, nézz szét ott ha van időt, ahhoz képest hogy "amatőr" oldal, rengeteg tehetséges ember van ott:)

2016. dec. 22. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!