Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kellek még neki? Ha nem,...

Kellek még neki? Ha nem, miért mondja?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondja, szeret és hiányoznék neki, ugyanakkor ő mintha nem is akarná megoldani a problémáinkat, és általában rám sem hederít.
2010. ápr. 28. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert sokkal konnyebb semmit sem tennie, mint kijavitani a hibakat es megoldani a problemakat. Lusta hozza. Valoszinuleg nem szeret ahhoz elegge, hogy megeroltesse magat, bar irasodbol nem derul ki, hogy pontosan mirol van szo. Talan tisztabban, konkretabban kellene neki elmondani, hogy mit erzel es mire vagysz, mit tervezel. Talan akkor jobban megerti ezt, es ennek fenyeben tesz a kapcsolatert.
2010. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úhh... na mi aztán el tudnánk bezsélgetni, velem egy cávó játsza kb ezt...csak alcsonyabb szinten
2010. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az info :D

Miért mondaná ha nem lenne igaz?Ennyire görcsösen akar egy fiút?(ugye,te ismered)

Egyáltalán tud a problémáról,tudja hogy kéne megoldani?

Neked még kell Ő? Esetleg gyanakodsz arra , hogy csal Téged?

Szóval elég keveset tudunk ahhoz , hogy segítsünk:D

Lehet,hogy ez csak én vagyok de ha szereted,beszélj vele adj esélyt,hogy változzon,szerintem egy próbát simán megér egy lány,bár lehet,hogy csak optimista vagyok vagy romantikus.:D

2010. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Korotok?Esetleg te már előre tervezel(házasság..akármi)és nem tetszik neki?Mert abból is adódhat,legalábbis velem pont ilyen volt,hogy ezért hűltünk el...,pedig szerettük egymást,csak mások voltak a terveink...

21/F

2010. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik egtyzserűen nem képesek változtatni. nem képesek megfeszíteni magukat egy kapcsolatért mondván " ami nem megy azt nem kell erőltetni" - szinte minden nap megkapom ezt a páromtól, pedig igazán nem kéne sokat tennie és menne.
2010. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jégkirálynő effektus?Vannak olyan emberek(mint én) akik utálják kimatatni az érzelmeiket,még akkor is ha azok nagyon is komolyak.Nem tudom,hogy itt ez a helyzet vagy más,de ez ugrott be.
2010. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Mondd neki,különben sose veszi észre,mert megszokja.

2010. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!