Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lett vele? Nem kellek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett vele? Nem kellek neki csak nem mondja meg?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze, de már 6 hónapja neten ismerkedünk. Találkoztunk 2x, és most hogy jönne a döntő 3. randi, lemondta. Jövő7en elvileg nem ér rá, de utána sem. Azután sem, mert nem lesz mo-on. A jövő7et szerintem meg tudná oldani, mégsem akarja. Mi történhetett? (nem tudom vele megbeszélni mert valamelyikünk soha nem éri el a másikat)
2010. júl. 18. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:

"valamelyikünk soha nem éri el a másikat"

Ezek szerint keres. Ne sza­rj be, nincs semmi gond!

Te vagy a lány? Valószínű, hogy tényleg csak nem ér rá. Te vagy a fiú? Hú, hát tudod milyen bolondos teremtések ezek a lányok, de ugye nem (csak) ezért szeretjük őket...

2010. júl. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StephanieXx ***** válasza:

Gyáva hozzá!Milyen táv van köztetek?( km) Hol laktok?

Szerintem nem akar többet találkozni....

arra kerítünk időt, amire szeretnénk.

2010. júl. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StephanieXx ***** válasza:

Szerintem meg ha az ember reálisan gondolkozik,GONDOLKOZNA,akkor észre venné,hogy ez egy veszett ügy.

Voltam már ilyen helyzetben,tudom,hogy miről beszélek.

Arra gondoltam,hogy "jajj szegény,de sok gondja van,biztos találkoznánk,de...ezt,és ezt kell csinálnia,stb...

2010. júl. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs messze nem azzal van a gond, azt mondja sok dolga van...
2010. júl. 18. 02:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető az is, persze, de jómagam voltam már úgy hogy tényleg sok dolgom volt, meg ez az egymás keresése dolog nekem bíztatónak hangzik.

Úgy értem, ha nem tudod elérni, ő meg nem hív, az elég egyértelmű, de nekem ebből a "valamelyikünk"-ből nem ez jön le, hanem hogy tényleg csak elkerülik egymást.

Persze ki tudja. Szerintem tényleg sokat segítene a döntésben pl. ha megtudnánk kinek mi a neme a történetben. (Bár én nőnemű kérdezőre tippelek)

2010. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 StephanieXx ***** válasza:

Biztos lány a Kérdező:)


Na figyelj..:) Nem olyan nagy a távolság?Ez mit is takar? 50,100,150km?

De azt írtad,hogy nem lakik olyan messze.Akkor meg ne viccelj már,hogy nem tudna ( akar!)találkozni.Nem tud egy nyavalyás egy órára találkozni Veled.

( Elmondom az én történetemet,hátha tanulsz belőle.

Nem ért Rám...lemondta a találkozókat.Én..a hü***e,azt hittem,hogy szegény tanul,dolgozik,és nem ér rá.Keresett!!! megjegyzem néha,de csakis azért,mert nem akart megbántani,annyira,hogy még azt sem közölte,hogy Pl:.Részemről ennyi,nem szeretnék találkozni Veled.

Nem mondja meg,mert gyáva hozzá,és nem akar megbántani.

2010. júl. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jól tippeltetek:)

20km a táv. ő bp én budaörs

lehet hogy tényleg sok dolga van végülis, egyelőre elhiszem majd meglátjuk, engem úgyse lehet sokáig félrevezetni

2010. júl. 18. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!