Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretitek a kínaiakat?

Szeretitek a kínaiakat?

Figyelt kérdés
a mongolokat a japánokat .....
2010. ápr. 22. 14:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%
Utolsonak: azert zartak be azt az iskolat, mert tul nagy volt, keves gyerekkel, es draga az onkormanyzatnak. Mellesleg nem ,,kinai" iskola lesz a helyen, hanem ket tanitasi nyelvu, magyar-kinai. Ez nem a kinaiaknak epul, hanem azoknak, akik szeretnek a gyerekuket kinaiul tanittatni. Kina a vilag egyik leggyorsabban fejlodo gazdasaga, ugyhogy par even belul el is kel majd a kinai tudas. Kis tajekozodas kellene, mielott baromsagokat irunk le.
2015. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Stella0430 válasza:
35%
Igen ...imàdom őket ...szerintem nagyon csodàlatos a kultúràjuk,zenéjük,minden...és nem értem a többi embert hogy miért gyülölközik amikor ha nem lennének Kínaiak akkor néhànynak ruhàja se lenne de azért szidja őket ...
2016. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%
utálom őket!megeszik a magzatot,kutyát,macskát!atom bombát kínára!
2017. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Tisztázzuk!

Kína az egy hülye ország

Móngólia: rendben

Japánok: őket szeretem a legjobban! Okosabbak mint a kínaiak!

2021. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!