Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretitek a kínaiakat?

Szeretitek a kínaiakat?

Figyelt kérdés
a mongolokat a japánokat .....
2010. ápr. 22. 14:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
a japán csajokat :P
2010. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
Hallottál már a kistigrisekről és az anyatigrisről? Ez azt jelenti, hogy japán példára (Japán a 2. legfejlettebb ország a világon) a többi ázsiai ország (kistigrisek) is fejlett országgá váljon. Ez egy változó folyamat, lehet hosszú vagy rövid, ami azzal kezdődik, hogy először nagyon rossz minőségű dolgokat értékesítenek (hogy gyűljön a pénz) majd fokozatosan váltanak csúcstechnológiával készülő minőségi (és olcsó) árura. Ez történik Kínában is. Tehát ha épp elegendő mennyiségű (nem sok, nem kevés) Kínában gyártott terméket veszel akkor hamar jönnek a jobb cuccok is (amennyiben tényleg követik a japán példát) De viszont annyira "eluralkodott" a világon a kínai cucc, hogy rettenetesen sokan kínai cuccokból élnek és ezért nem éri meg nekik váltani. Ennek a levét iszák azok, akik egészséges mennyiségben vásárolnak az ilyen üzletekből.
2010. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én kedvelem :)
2010. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
37%
"Akik nem szeretik azok nem is ismerik őket és nem tudnak semmit." egyik válaszoló honnan tudod h aki nem szereti őket az nem ismeri? inkább nem írok semmit amit tudok..de én nem utálom őket hanem gyűlölöm
2010. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Én félig kínai vagyok anya magyar apa kínai xD
2010. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. ápr. 29. 15:00
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

én a kínaiak mangós/licsis csirkéjét nagyon csípem...


a japánokat meg bírom a mitsubishiért, a hondáért, a subaruért, az acuráért, a suzukiért, satöbbi.


15/L

2010. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

igen, és szeretem

ha nem tetszeneka ruhák akkor vegyél máshol...ennyii

2010. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
58%
[link] ezek után kapja be az összes!! ilyen szemétláda hogy lehet ilyet csinálni?
2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%

én utálom őket... ide jönnek és lamborghinikkel mászkálnak mindenhova... az egyik meg egy ilyen szuperduper mercivel ütött el majdnem... nekem volt zöld a lámpa, pedig ha a gyalogosnak zöld akkor a gyalogosak van elsőbbsége... tehét nem értem minek nekik a gyors menő drága kocsi, ha vezetni se tudnak...

Meg ők lettek itt a főnökök, tehát magyarországon nincs egy hajléktalan kínai se, kínaiak csak gazdagok lehetnek ebben az országban...

Sőt most az egyik magyar általános iskolát be is zárták, hogy kínait nyissanak a helyére. MICSODA??? MI LESZ MÁR ITT XDD Ez magyarország kéremszépen!!!

2015. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!