Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert szulettem a vilagra?

Miert szulettem a vilagra?

Figyelt kérdés
Annyira maganyos vagyok,nincs kedvem az elethez.Nincs egy baratom sem,senkit sem erdekel h mi van velem,maganyos vagyok es egy csod tomeg.Semmi eletcelom.Ha nem lennek akkor sem hianyoznak senkinek.Van valahol egy olyan oldal ahol maganyos emberek beszelgetnek egymassal,van e egyaltalan meg egy ijen ember mint en vagyok?27/L vagyok.
2010. ápr. 20. 09:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mindenki saját maga válassza ki hogy hova szeretne leszületni. Te is kaptál egy feladatot, mint mindenki és ezt előbb vagy utóbb teljesítened kell.
2010. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Rossz emberekkel vagy körülvéve kisanyám! Az én ismerettségembe, csak hozzád hasonló depis emberek vannak. Beleértve magamat is. És ne hidd hogy olyan jó minden percben mások baját hallgatni. Persze ha egyedül érzed magad a problémáddal az sintén rossz.

Amúgy pont mostanság úgy gondolom hogy halmozódnak a lelkibetegek, úgy látom érzem, több az öngyilkosság (a vonaton utazva 1 hónap alatt 2x gázolás történt csak velem).

Próbálj a jó dolgok fele tendentálni. Tudsz írni interneten! ergo van hely ahol aludj. Remélhetőleg vannak még szüleid, akik valamiért megszültek, remélhetőleg jó velük a viszonyod.

Van munkád. Ezek alap dolgok de ma az emberek egy jó százaléka nem mondhatja el hogy otthon ülhet internetezve. Van saját akaratod.

Nah meg internete bolyongva nagyon sok olyan ember akad aki szívesen "foglalkozna" veled. Beszélgetne, együtt töltené veled a napjait. Ha nem jön be az az illető hát akár akad mindennapra is egy. Valaki csak kihúz a "verem"ből.

2010. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Erzem h velem van a baj,egyszeruen nem tudok valtozni,pedig mar probaltam. Sok keseruseg van bennem fel halmozodva,es gyulolet azok irant akik megbantottak valamikor es a vilag irant,es ezt a keseruseget mindig magamba hordozom,egyszeruen nem tudok meg szabadulni tolle.Nem tudom pozitivan szemlelni a vilagot,mindenben eloszor a rosszat talalom meg.Szornyu ez az erzes,borzaszto negativ ember vagyok,kinek kell egy ijen baratno.Nekem kell valtozni,tudom,erot kell vegyek magamon.Miert van bennem allandoan a stressz,feszult vagyok,lehet h vannak akik hujenek neznek,de ezt az erzest csak az erzi aki benne van.

2010. ápr. 21. 10:54
 14/20 anonim válasza:
Minden embernek vannak magányos, rosszkedvű, borús időszakai.Valaki írta itt, hogy az ember többnyire magából indul ki és olyannak lát másokat is .Figyeld meg mikor jó a kedved leginkább a vidám embereket, helyzeteket veszed észre. Az is működik ám: ha valakire rámosolyogsz az visszamosolyog.Igyekezz észrevenni a kicsi örülnivalókat először.Most pl.azt, hogy virágoznak a fák, vidám az idő-te is vidámabb leszel. Nem kellenek rögtön nagy célok.Aztán majd szépen jönnek a nagyobbak is csak ne görcsölj.:)
2010. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nekem hiányzol! :)
2010. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem pl ez a az oldal is olyan, hogy bármikor, bárkivel megoszthatod gondolataidat, jól vagy rosszul nem tudom. ma csak 66% ban vagyok a gép szerint jó társalgó.
2010. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Kedves L,a legroszabb dolog amit megfigyelltem az életben az az hogy ha egy embernek szüksége volna segitsegre leülünk mellé es elkezdünk sajnállkozni feletti.Nem láttam olyat még hogy ez barkinek is segitseg lett volna.A kerdesedben ott az összes válaszod.Azért vagy olyan amilyen,mert egyszerüen nincsenek CELJAID,ha találsz magadnak olyat amivel lefoglalod magad,kreállsz,épitesz-hidd el ez meg fog válltozni,és gondolkozz kevesebbet azokrol hogy teged miért nem szeretnek,mert 1,értelme nincs ezen töprengeni,2,ha értelmetlen miért is foglalkoznál vele.Ha megfigyeled a magad körüli embereket,látsz sikereseket és kevésbé sikereseket és boldogokat.Aki sikeres es boldog az azert az mert folyton kreal,alkot,épit,nem ül naphosszat a net elött,vagy tévé elött,hanem cselekszik,ez az ö titka,nem az isteni segitség,hanem a tudatossága,és ez az élet értelme.Keress kis celokat amiben biztos vagy hogy véghez tudod vinni,és vidd végig,mert ha nem sikerül,bukott célod lesz,és ujra rosszul fogod érezni magad.A barátaidrol annyit tudok irni,hogy beszélgess velük,és keress uj témákat,ami öket is fellelkesiti,figyelj te is oda másokra,és igy értékessé vállsz önmagad számára is.Ne döntsd el azt hogy téged senki se szeret és magányos vagy,dönts az ellenkezöjéröl,és meglepödve figyelheted ha nem holnap de holnaputan válltozni fog az állapotod.Drukkolok.
2010. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez a 2. suli ahova járok, de egyikben sem tudtam barátságot kialakítani. 7 évig nem volt senkim, most is csak sulin kívül vannak barátaim. Még mindig csúfolnak emiatt.Közben az egyik osztálytársam szerelmes lett belém, és én is belé, de nem akart velem összejönni mert lúzer voltam. Inkább összejött egy másik csajjal, aki népszerűbb volt, de nem éreztek 1más iránt semmit. A csajt amúgy a suli k****ájának nevezték, mert mindenkivel csak úgy összejött és dobta őket. És nekem ezt végig kellett néznem... De túléltem és jobb lett a helyzet.

1 táborban találtam barátokat, mikor már feladtam mindent.Fel a fejjel!


14/L

2010. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Járj el szórakozni, a munkahelyeden is biztos tudnál ismerkedni, vagy egy kávézóban. Mind1 ,csak legyél emberek közt és már is lesznek barátaid, akik szeretnek.
2010. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
egyszerüne nem értelek, mondatonként a kérdéseidben megfogalmazódnak a válaszok is, ahol a neten keresni kell minket is megkerestél nem ?
2010. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!