Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert szulettem a vilagra?

Miert szulettem a vilagra?

Figyelt kérdés
Annyira maganyos vagyok,nincs kedvem az elethez.Nincs egy baratom sem,senkit sem erdekel h mi van velem,maganyos vagyok es egy csod tomeg.Semmi eletcelom.Ha nem lennek akkor sem hianyoznak senkinek.Van valahol egy olyan oldal ahol maganyos emberek beszelgetnek egymassal,van e egyaltalan meg egy ijen ember mint en vagyok?27/L vagyok.
2010. ápr. 20. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Biztos van még ilyen ember..Látod én pl egy kicsi magányra vágyok:)))De ez van,ritka az az ember akinek megfelel az élete. Ha nincs barátod akkor szerezz.De szerintem kell legyen!!!Régi ismerősők, osztálytarsak???!!!Menj keresd fel, legyél nyiltabb!!!

És biztos h egészséges is vagy!!Meg van mind2 kezed..lábad...szóval ne legyél szomorú!

2010. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak eynagy közhellyel tudok válaszolni: minden ember boldogságra született, így te is. Csak nem mindenkinek egyforma az odavezeő útja. Kinek simább, kinek rögösebb. Szeress, hogy szeressenek és szerethető légy és ne keseregj. Ezzel semmit nem oldasz meg. Millió lehetőség van az ismerkedésre, használd ki őket. Levelezz, chatelj, járj el ide-oda, menj el zenét hallgatni, olvass jó könyveket, stb. A nap mindenkire egyformán süt, de van, aki védekezik ellene.
2010. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Baratkozom,meg hallgatok mindenkit,segitek ahol tudok,vegul meg abba marad a baratsag,el tavolodnak tollem,voltak olyan baratnoim akiket ki mozditottam a hazbol,h menjunk bulizni,mert mindig csak bent ultek,nem jartak sehova,orultek is neki,de aztan meg szep lassan el tavolodtak tollem,nem ertem miert,de nem is erdekel mar,bele faradtam,h baratokat keressek,senki sem akar velem baratkozni,de nem ertem miert.
2010. ápr. 20. 09:42
 4/20 A kérdező kommentje:

Legalabb ha el mondanak,h mit rontok el,vagy mi a baj velem,akkor meg robalnak javitani rajta,de semmi,senki nem mondd semmit,hosszu tortenet ez,maganyos vagyok,es nem tudom miert szulettem erre a vilagra.

Koszonom szepen a valaszokat.Szep napot mindenkinek.

2010. ápr. 20. 09:48
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Isten hibája vagy. Előfordul bocsáss meg neki.
2010. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom..hogy igy érzel....Én leszek a barátod, ok? Biztos h csak "képzelődsz" most, mivel elkapott ez a hév, hogy te utálod az életedet..az is lehet h ők hitték azt h te távolodtál el. Keresd fel őket és kérdezzél rájuk.

-első-

2010. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod minden ember megérzi a másikban zajlódó mély gondolatokat, még ha nem is tud róla. És minden ember a boldog, örömteli, vidám egyéniségek felé fordúl szívesen és tartja vele a kapcsolatot mert a pozitív energiákból lehet erőt meríteni.

Minnél többet mondogatod magadnak azokat a mondatokat amiket leírtál annál többen fogják ezt érzékelni rajtad és annál mélyebre fogsz sülyedni a magányban.

Egy valamit kell eldöntened, Te hogy akarod érezni magad a bőrödben és e szerint tenni érte. Senki nem élheti az életed.Ha pedig azt mondod senkit nem érdekel, hogy mi van veled akkor te kezdj érdeklődni mások iránt, meglátod fordúl majd a kocka.

Én is be voltam gubózva régen a magam kis elhagyatott világába, és addig nem változott semmi még meg nem értettem, hogy elsősorban magamat kell szeretnem, kibékülnöm hibáimmal, elfogadni őket és akkor mások is szereni fognak és elfogadnak minden nyavajámmal együtt.

Ma már igen ritkán vagyok depresziós hangulatban és ha baj ér hamar helyre teszem mert van sok-sok ember körülöttem akik szintén számíthatnak rám ha öröm vagy bánat éri őket.

Ne add fel! Teremtsd meg a saját boldogságod!Hidd el megéri!

2010. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy dolog, amin szerintem jo, ha elgondolkozol: Minden ember nagymertekben olyannak latja a korulotte levo embereket, amilyen ő valojaban, és azt képzeli, h masok viszonyulnak hozza rosszul, holott valojaban ő viszonyul hulyen az emberekhez. Szerintem keresd magadban azt, h TE hogy is allsz az emberekhez.

Van egy jo oldal, remélem talalsz magadnak hasznos dolgokat, amiben megtalalhatod eleted erlmet, vagy legalabb megertheted magadat:

[link]

2010. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan ilyen problémám van.Mintha csak magamat olvasnám.Bár jóval fiatalabb vagyok,15 éves,de én is mindig kedves vagyok az emberekkel,mégsincs egy barátom se.De van közöttünk egy nagy különbség a koron kívül.Én tudom hogy ha az élet derűs oldalát nézed,boldog vagy.Hogy lást a boldogságot?Nézz körül!Annyi minden van az embereken kívül!Nem csak a barátok vannak ezen a világon!Túl sokat foglalkozol az emberi kapcsolatokkal.Hidd el minél fiatalabb vagyok annál okosabb(hehe),és mondom,a kapcsolatok nehezek,bonyolultak,néha nyomasztóak is,ne gondolkozz annyit rajtuk!Ne próbálj folyton azon agyalni hogy nincsenek barátaid,mert csak magadat keseríted el.Saját tapasztalat,minél kevesebbet agyalsz az embereken annál boldogabb vagy.Mit szeretsz csinálni?Mit szeretsz?Tudod,igenis van valami célod,csak annyit tégy meg hogy kezdj végre a világgal foglalkozni.Virágok,állatok,történelem költészet,festészet,zene,könyvek...ne foglalkozz a kapcsolatokkal.Csak akkor,mikor már belehalsz hogy valakivel beszélgethess,csak akkor kezdj újra neki.Tudod akármilyen meglepő is,nem mindenki arra született hogy boldog kapcsolata legyen az emberekkel.Van aki béna az ilyesmihez(lássuk be...)

Tudod mi bizonyítja legjobban hogy igenis születtél valamire amit még nem végeztél be?

Hogy még nem vagy halott.

2010. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*lásd*bocsi...
2010. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!