Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a gimiben nem tetszettem...

Ha a gimiben nem tetszettem senkinek és még pasim sem volt az azt jelenti hogy már sosem fogok kelleni senkinek, hogy soha nem fogok bejönni, tetszeni senkiek? 18/L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
dehogyis.majd lesz valaki.miért nem tetszel senkinek? h nézel ki változtass
2010. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ammarilys ***** válasza:
38%

kép?

nincs olyan hogy nem lesz senkid se :D

2010. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Én se tetszettem senkinek sem a gimiben, és azóta se volt barátnőm. Még csak nem is csókolóztam, pedig már 6 éve leérettségiztem. Ez alapján könnyen lehet, hogy így jársz te is. ;(
2010. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Állítólag szép vagyok okos és kedves. Mondják ezt a barátnőim családtagjaim rokonaim. De valamiért a fiúknak egyáltalán nem ez a véleményük, mert ha az lenne gondolom már közeledett volna felém valaki.

Egyszerűen teljesen el vagyok szomorodva amiért a környezetemben mindenkinek van szerelme/párja.

Léteznek még egyáltalán független szinglik ezen a világon?????

Amúgy néha már arra is gondoltam, lehet hogy valaki megátkozott.

Várom még a válaszokat

2010. ápr. 19. 18:29
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
nem kinézet hanem temperamentum kérdése. ha nem vagy talpraesett akkor tényleg nem lesz soha senkid.várod a sült galambot a szádba, az nem fog oda kerülni ha nem teszel érte... nekem sem volt egész gimi alatt fix kapcsolatom, csak alkalmi, 5 év telt el azóta és most egy boldog párkapcsolatban élek lassan egy éve.ilyen ez...
2010. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18:27-es vok. Ha gondolod írj privit, szívesen megismernélek. :)
2010. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ammarilys ***** válasza:
igenis vannak szinglik.engem két hete dobtak -.-
2010. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jó de neked, gondolom nemsokára újra lesz valakid...én meg úgy érzem nekem soha...
2010. ápr. 19. 18:48
 9/15 Ammarilys ***** válasza:

előző: csak azt hiszed...nem hinném hogy mostanába lesz.ő..áhh..még mindig nagyon fáj:( mind1,nem is akarom emlegetni.

én se vagyok egy nagy durranás,normálisan nézek ki,nem vagyok vékony,picit duci,mégis volt egy 3ésfélhós,majdnem két éves,és most ez a két hónapos kapcsom.

kisugárzás kérdése ;)

2010. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó neked hogy már ennyi kapcsod volt...én 18 leszek de eddig egy se. Még mindig jobban jártál mint én...neked legalább lesz mire vissza emlékezni öregkorodba...
2010. ápr. 19. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!