Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet, hogy még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet, hogy még soha nem tetszettem meg senkinek?

Figyelt kérdés

Nem sértődötten kérdezem, csak tényfeltáró szinten, hogy szerintetek lehetséges-e ez ennyi idő alatt? Igaz, túlsúlyos vagyok és nem valami szép, kicsit csendes is. Soha még senki nem nézett rám úgy, hogy észrevett volna mint nőt vagy nem jött oda hozzám bulikon, hogy bemutatkozzon.

Pedig azt hittem, hogy mindenkinek tetszik valaki, de azt hiszem elfogadom, ha én nem. 28/L


2010. jan. 30. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
szűz is vagy még?
2010. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan te is bejösz valakinek, próbálj meg nyitottabb lenni, ha pörögsz, és semmire nem mondasz nemet több esélyed lesz, szerintem.
2010. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Neked is megvan a párod valahol.

Ha adhatok egy tippet, regisztrálj fel az XXXL goldra, ott ilyen lányokat keresnek a férfiak.Próbálkozz kezdeményezni.

Kérd ki egy sminkes tanácsát, hogy hogyan tehetnéd magad szebbé,beszéld be magadnak hogy szép vagy.Kicsit légy bátrabb.Ha élőben nem mersz, akkor társkereső oldalakon.

2010. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fényképet kérünk!
2010. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, meg a bíztatást, de valahogy nehéz hinni ennyi idő után, hogy "valakinek én is tetszem". tulképp eddig ebben bíztam én is. a weboldalakat egyébként megnézem majd, köszönöm.

ha pedig fénykép kellene, ezzel máris válaszoltál a kérdésre, vagyis tényleg van, aki senkinek nem kell, mert ugye adott esetben a válasz: ja, hát persze, mégis mit vártál.

2010. jan. 30. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy jó sminkes bárkiből tud csinos nőt varázsolni.Láttad Susan Boyle-t énekelni?Na hát az a nő nem igazán mondható szépnek.De a sminkesek egész jó arcot csináltak neki.
2010. jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Képed van magadról?
2010. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27 éves jóképű pasi vagyok :) Küldesz képet? :)
2010. febr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ha pedig fénykép kellene, ezzel máris válaszoltál a kérdésre, vagyis tényleg van, aki senkinek nem kell, mert ugye adott esetben a válasz: ja, hát persze, mégis mit vártál."

Ha küldesz képet, két dolgot tudok megmondani:

- nekem teszel-e?

- az én megítélésem szerint másnak mennyire tetszel.

Döntsd el, hogy csak magadban rágódsz, vagy teszel is valamit a boldogságodért.

2010. febr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
küldj képet kérlek.
2010. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!