Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan kell...

Szerintetek hogyan kell reagálni arra amikor a fonokod leszid? Mire szoktatok ojankor gondolni? En mindig azt gondolom h mingyart kirug. De aztan megsem.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem dolgozom
2010. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én azt......: "Remélem valaki feljelent az APEH-nél, és bezár a bazár" ugyanis fizetést akkor adott amikor neki volt pénze..:))
2010. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ilyen helyesírással dolgozol?


Átgondolod, hogy jogosan szidott le és ha igen, akkor javítasz a munkádon.

2010. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy multinál dolgozok, és ott mindennapos a lelki terror.

Vagy a vásárlók, vagy a főnök miatt.

Megszoksz vagy megszöksz.

Amúgy legszivesebben fenéken billenteném.

2010. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régen nagyon a leklemre vettem, de már magasról tojok rá. Ha még ezen is stresszelnék, lehet, hogy agyvérzést is kapnék.
2010. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a magyartanárod, megbuktatnálak. Nem kifogás, hogy siettél.

Leírom neked, hogyan lenne helyes a kérdésed. Íme:

"Szerintetek hogyan kell reagálni arra, amikor a főnököd leszid? Mire szoktatok olyankor gondolni? Én mindig azt gondolom, hogy mindjárt kirúg. De aztán mégsem." Úgy fogalmazol, mint egy alsó tagozatos.

2010. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik az irásom és a kérdésem ak nem muszáj rá válaszolni és koptatni rá a tasztatúrát,érted...?
2010. ápr. 14. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez a mondat is tele van hibákkal. Lehet, hogy pont ezért szid le főnököd. Egyébként a főnökök félelmetesek.
2010. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én csak egyszerűen bólogatok! sosem mentegetőzöm, mert nem érek el vele semmit, mivel tudom, nem én hibáztam (nagy százalékban)!

a főnököket a b@szogatásunkért fizetik! bólogass, helyeselj, ergó nézd hülyének! ;)

2010. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!