Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberundorom miatt nem...

Az emberundorom miatt nem találok párt. Van még vki így?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az embereket, mint élőlényeket, legtöbbjüknek taszít a külseje...ha ehhez még önbizalomhiány is társul, akkor meg k.o.

Szeretném ezt leküzdeni, de a tudatalattimban ottvan..csak a magabiztos, jóképű pasik érdekelnek, velük viszont én nem merek kezdeni...nem azért mert nem tartom szépnek magam, hanem hogy talán nem leszek elég szórakoztató nekik.

Ez egy ördögi kör...nem tudok kikeveredni belőle..Xd


2010. ápr. 9. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

akkor sem értem minek sírsz itt?

van még biztos ilyen retardált mint te, megnyugodhatsz XD

mióta bezárt lipótmező, 100ával rohangáltok :D

2010. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy minek kell olyannak pár aki undorodik az emberektől? Honnan tudod hogy tőle nem fogsz egyszer undorodni és szerintem elég önző dolog elvárni hogy valaki más elviselje te undorod (mondjuk pl te undorodsz tőlük ezér sosem mész sehova és azt akarod ő se menjen csakhogy ő nem undorodik és neki rossz, ilyesmikere gondolok) mert szeret? Először normálissá kéne válnod.
2010. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!