Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy "művészlélek" kivel...

Egy "művészlélek" kivel alkothatna jó párt? (lent több)

Figyelt kérdés

Imádok rajzolni, zenélni, énekelni egy szóvel művészkedni. Laza vagyok, kedves (már akivel), életvidám, és nagy az önkritikám (ami néha önbizalomhiányhoz, vagy alábecsléshez vezet). Nem tudok nemet mondani senkinek, segítőkész vagyok, de hamar fölkapom a vizet mindenen. Félénk vagyok, nem annyira könnyen barátkozú, de akiket jobban megismerek, és akik előtt jobban megnyílok azokat imádom, és egyfolytában röhögünk.


Én kivel alkothatnék jó párt? Bartáság, és szerelem is érdekel. Pl: sportos, öntelt fiúval, aki nem igazán földhöz ragadt, és kellek neki, hogy visszatartsam?


12/L

Köszi a válaszokat! :)


2010. okt. 16. 14:11
 1/8 A kérdező kommentje:

*barátkozok.

És a csillagjegyem: rák! :)

2010. okt. 16. 14:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Ikrek vagyunk, még a csillagjegy is egyezik, kivéve a kor, egy cseppel idősebb vagy :D Egy romantikus, vicces fiúval, ki tudja, hol a határ. Nem muszály agytrösztnek lennie, de ne legyen ökör.A fő, hogy szeressen. Szeressen, és te is őt.Ne olyat válasz, aki állandóan azt mondja: -Persze a volt barátnőm.....bla-bla. Mivel nagyon hasonlítunk, elmondom, hogy nekem a szőkék tetszenek legjobban ;) Tudlyon néha komoly lenni, de legyen olyan, mint egy ügyvéd.
2010. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Idősebb? Én? Miért, te hány éves vagy? :)


Amúgy az előző barátom barna hajú volt, zöld szemű, és...hülye! :S

2010. okt. 16. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:

hűdekoránkezditek...

na midnegy, mindettől elvonatkoztatva... nem tudok elvonatkoztatni... 12-nél fiatalabb és a szőkéket szereti... aaawh öregnek érzem magam.

szval a művészlelkek... általában azzal találják meg a közös hangot akik hasonló beállítottságuak, de legalábbis érdeklődőek a művészetek, vagy efféle tevékenységek iránt. Az hogy valójában ki művészlélek is ki nem, azt nehéz megállapítani, de ha ennyire leegyszerűsítjük akkor én is az vagyok.. voltam már festővel és zenésszel is, de igazából szerintem ennyire nem lehet egy életstílust viselkedéshez kötni párkapcsolatban. Alapvetően annyit tudok erre mondani, hogy hasonló érdeklődési kör az kell, úgyhogy olyasmit keresgélj barátnak, párkapcsolatra még ráérsz, az amúgy is összetettebb annál hogy ilyen alapján tudni lehessen jól ezs vagy rossz...

2010. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 éves, és az "előző barátja"... Beszarás, nem tudok mást mondani.
2010. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. 11 a korom, kül L.
2010. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Hmm...Eddig egy barátom volt, szóval rosszl fogalmaztam: VOLT barátom!

De nem mind1?

2010. okt. 17. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
12 évesen nem pasizni kell. Egy kis flört belefér, de ennyi.
2010. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!