Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye nem csak én vagyok aki...

Ugye nem csak én vagyok aki rühelli ezt a húsvéti locsolkodást?

Figyelt kérdés

persze nem magára az ünnepre gondolok, csak ezekre a hülye szokásokra amik vannak

23/f


2010. ápr. 5. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én se nagyon bírom.. 19l
2010. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

A legtöbb városi proli gyűlöli, de aki élt falun, annak mindig menni kell locsolkodni :)))

Én személy szerint nem vagyok keresztény, se pogány ( tulajdonképpen vallásom sincsen, a deizmus áll a legközelebb hozzám ), és ezt az egészet egy bulinak fogom föl.


Lányok, ti pedig el fogtok hervadni, meglátjátok! :))

2010. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy


13/F

2010. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nah...én keresztéy vok és azt hallottam, h ez a szokás puszta irigységből ered, mivel amikor Jézus megfogant Mária méhében, a többi asszony irigységből leöntözte. Én faluban élek és minden éven 2literes üvegekkel megyünk öntözni és kb 9en, az azt jelenti h 18l vizet kap tőlünk minden lány - most h így belegondolok elég durva -nekem tökmind1 h vízzel öntjük le a lányokat v kölnivel öntözünk, a legjobb az egészben, amikor eggyüttvan az egész party és körbejárjuk az egész falut és közben 1kicsit elbeszélgetünk... A tesóm utál vízzel öntözni, mert szerinte a lányok azt utálják és azt mondja , h minek csináljon vkinek rosszat, ha azzal úgysem jár jól senki...

bocsi ha kicsit hosszú lett

2010. ápr. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!