Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 Hónapos babátok mit kap...

5 Hónapos babátok mit kap enni? Ebéd vacsora? Mi még mindig 3 óránként eszünk este. Tejpépet rühelli

Figyelt kérdés
Egy étrendre lennék kiváncsi és hogy főztök-e Neki? Csirkehúst már kaphatnak? Ha főzelékeztek akkor milyen főzelék?
2010. aug. 24. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Igaz, h már lassan 6 hónapos lesz a picim, de az étrendje még sz 5 hósnak is megfelel.

Ha reggel nagyon korán kel, 5-6 fele, akkor vagy cicit kap, vagy tápszert(ha a cicit nem fogadja el).

Utána még visszaalszik, 9-fél 10 felé eszik tízórait, az mindig gyümölcs (alma, banán, barack) háztartási keksszel vagy babapiskótával. Általában ezzel már jól lakik, ha nem akkor tápit kap még.

Ebéd 12-fél1 körül, akkor főzelék. Általában én főzök neki. Krumpli, répa, alma, csirkehusi, tök -ezeket keverem, mikor hogy.

Utána alszik, uzsi 3-4 óra fele, ekkor általában tejpépet eszik. A vaniliásat szereti, ill. ízesíteni szoktam gyümölccsel.

Ha 6 fele éhes, akkor szoktam általában üveges gyümölcsöt adni neki, vagy tápszert, attól függ, mennyire nyűgös.

Fürdés után a vacsi tápszer, ezzel alszik kb. 6 órát, és éjjel 2 körül kel, akkor cicizik,és kezdődik minden előről.

Remélem tudtam segítteni.

Boldog babázást!

2010. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
anyatejet napi 6x
2010. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyatej még nemkezdtem el a hozzátáplálást,majd 6hósan
2010. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csirke-pulykamell 6 hótól adható. Próbáld a Sinlacot, finom, tehetsz bele gabonát és gyümit is, a lányom imádja, még natúron is. Doki felírja, úgy sokkal olcsóbb.
2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utólsó milyen gabonát adsz a babádnak?? ( bocs hogy itt kérdezek)
2010. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő+a dokinő, hogy már ehet csirke-és pulykahúst egy tk. mennyiséget. Most így néz ki egy napunk(5 hónapos múlt 19-én):

reggel cici

9-10 óra cici+tápszer

12-13 óra krumpli+husi+répa vagy

krumpli+husi+alma

krumpli+husi+őszib.

krumpli+répa stb...

ezek különböző variációi

15-16 óra cici+tápszer

19-20 óra cici+tápszer

Most szeretném megpróbálni a tejpépet. Lassan kezdem végülis ráérünk. Kóstoltatom, amit lehet és ahogy tetszik neki.

2010. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kölln zabpehely és gabonapehely. Auchanban, tescoban, müllerben tuti van, Auchanban általában akciós is. Olyan papírdobozban van, mint a felnőtteké, csak kisebb, a babakajáknál.
2010. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!