Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leírjátok nekem ezeket az...

Leírjátok nekem ezeket az adataitokat?

Figyelt kérdés
kor, nem, lábméret, magasság, súly, stílus, hobbi, hol laksz (nem városra gonodltam hanem lakás/ház) kedvenc zene, van-e háziállatod, vágyaid, milyen vagy külsőleg/belsőleg :)
2010. márc. 30. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

kor: 15

nem: lány

lábméret: 39-40

magasság: nem tudom

súly: nem mondom

stílus: senkit nem majmolok.

hobbi: kutyák, olvasás, zene, írás

lakás: anyám családi házában a legkisebb szoba

kedvenc zene: rapp-rock, punk-rock, metál (NU, Heavy, Love), japán rock minden mennyiségben.

háziállat: macska

vágyam: egy öt éves skót juhász és egy labrador-vizsla keverék aki olyan 2-3 éves lehet

külsőleg ilyen vagyok: ronda xD

belsőleg: makacs, kemény, határozott, dacos, nehéz természet, de ha valaki a bizalmamat megnyeri akkor átlag véleményben szeretetre méltónak tartanak, de ezt csak kevés embernek engedem :D

2010. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

kor: 15 év

nem: lány

lábméret: 38-39

magasság: 170 cm

súly: 60 kg

stílus: egyéni

hobbi: fotózás, olvasás, úszás, utazás

lakhely: ház

kedvenc zene: pop

háziállat: 1 kutya, 2 cica

vágyaid: kitűnő érettségi, jó egyetem, a Föld körbeutazása

külső: kék szem, középhosszú világosbarna haj, csúnya

belső: ambíciózus, önbizalomhiányos, zárkózott, szerethető, különc

2010. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!