Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leírjátok a reakciótokat...

Leírjátok a reakciótokat erről a számról?

Figyelt kérdés

Mit éreztek, ha végighallgatjátok? Engem annyira megérintett egy-két hete, egyfolytában hallgatom, de nem tudom, mikor fogom abbahagyni a hallgatását.

http://www.youtube.com/watch?v=D6RaU9n4ZuI

Most múlik pontosan - Csík zenekar (Eredetileg Quimby, de az annyira nem tetszik, mint ez)


2010. ápr. 25. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a zenei stílus nem az én világom,(pedig nem vagyok tinédzser) A hölgynek szép hangja van.Nekem nem mozgatott meg semmit,talán mert ebben a stílusban is hallottam már szebb dalokat..De azt elismerem,hogy inkább ezt hallgatnám mint pl: a "megasztrárosokat"..
2010. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezt a műfajt, egyáltalán nem fogott meg. De ismerem ezt az érzést,amiről írsz, velem is gyakran előfordul az ilyesmi csak más zenénél. :)
2010. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
semmit nem erzek..xd de ha akarsz valamit erezni akkor Lyykke Ly Possibility..az nagyon melyre megy.
2010. ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oké, gondoltamm, hogy egyedül leszek így vele :). De köszi a válaszokat!
2010. ápr. 26. 17:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Öszintén? Nagyon béna.
2010. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak nyugodtan, őszintén! :D
2010. ápr. 26. 17:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Húha, ne tudd meg mennyire kerestem ezt a számot, erre tessék és itt van :D KÖszi :)

Nekem tetszik :D

2010. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
velem is mindig ez van, ha nagyon meg akarok találni valamit, mindig pont valami olyat olvasok/látok/hallok... érdekes :)
2010. ápr. 26. 17:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2010. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Első reakció: Nebasszá WTF?!

2. -||- : Hát ez nem az én stílusom

3. -||- : Szörnyű a kíséret de a nő hangja nagyon szép, ha magába lenne még én is elhallgatnám..

Ennyi.. :)

2010. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!