Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek csak szorakozott...

Szerintetek csak szorakozott velem?

Figyelt kérdés
Volt egy baratnöm elején minden rendben volt kb 2hétig.utànna elkezdet foràn viselkedni nem nagyon voltunk egyutt kerulgetet inkabb a baràtaival volt akikre feltekeny voltam mert mindegyik sràc hajtott rà ès ezer is dobott meg hogy elmeletileg kiszeretet belolem. Pedig en voltam elsö nagy szerelme vagyis azt mondta..Azota talàlkozgat egy màsik sràcal 2honap telt el én még mindig szeretem.En hibàm lett volna?

2016. jan. 16. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te hibád Normális ha egy kapcsolatban vannak féltékenységi jelnettek Te hogy érzed a dolgokat ? szerinted meg csalt ? vagy mással akart össze jönni?
2016. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!