Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem barátkozik velem...

Miért nem barátkozik velem senki? Többi lenn

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baj... Könnyen nyitok az emberek felé, hamar összebarátkozok szinte mindenkivel... De egy idő után mintha már nem lelkesednének, hogy velem beszélgessenek. Az elején mindig jólérezzük magunkat, de ahogy telik az idő már csak 1-2 szót váltunk egymással. Sok poént is mondok és viccelődni is szoktam, de már egyre kevésbé próbálkozok. Nem vagyok ronda se, átlagosan öltözködök... A volt sulimban volt egy nagyon jó barátnöm, ő vele fesztelenül lehetett beszélgetni és nagyon jó humora volt. Még mindig ő szinte az egyetlen akivel elvagyok... Másokkal a jelenlegi sulimból valahogy nincs meg az összhang... Már nem tudom mit csináljak, hogy álljak hozzá... Adjatok tanácsokat!!:(

2016. jan. 14. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon fárasztó vagy.
2016. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak rajtad múlik. Legyél egy kicsit rámenősebb barátkozásnál.
2016. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem is tudom... Nem beszelek sokat, nem fecsegek allandoan hogy valakinek az idegeire menjek, azt mondjak hogy csondes vagyok, de ezt pont azok mondjak akikkel ritkan beszelek, raadasul nalam az osztalyban egy ket ember szerintem siman elobb az idegeire menne masoknak mint en
2016. jan. 15. 07:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Mar mindennel probalkoztam. Voltam csondes, voltam hatarozott, voltam baratsagos, voltam kicsit ellenseges is de azt csak minimalisn
2016. jan. 15. 07:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg azokat az embereket, akikkel egy húron pendülsz. A barátságot meg felesleges erőltetni. Ne izgulj, majd megtalálod őket, vagy ők téged.
2016. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2016. jan. 16. 08:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez így megy én is csendes vagyok de barátaimmal nem dobj fel valami témát mindenkivel beszélgess ízgis témáról lehet unalmasnak tartanak már ne haragudj nekem ez jött le maradj ilyen csak beszédesebb
2016. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező. Mi lett azóta Veled ? Remélem, találtál barátokat, semmi baj nincs veled. Csak légy mindig önmagad.
2021. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia 8-as. Köszi, hogy érdeklődsz:) Igen, minden rendben van velem. Természetesen, ahogy mindenkinél, nálam is szoktak hullámvölgyek lenni, de ezeket már úgy érzem, hogy egyre jobban kezelem. Mindig találok valami projektet vagy célkitűzést, amin dolgozok, az meg leköti a figyelmem :D Ami a barátkozást jelenti, megtanultam, hogy ne akarjak mindenkinek egyből a barátja lenni, mert valakik szimplán nem tartanak szimpatikusnak vagy más az érdeklődési körünk (vagy negatív emberek). Inkább megbecsülöm azt a néhány embert, aki van és nem hajszolom mindenkinek a barátságát. Anno 5 éve, amikor kiírtam a kérdést, nagyon rossz és toxikus volt a közösség, amiben napi szinten benne voltam, de ezekből is tanultam és ma már megfontoltabban döntök, hogy kik felé nyitok.
2021. ápr. 11. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ennek nagyon örülök. Igen, valóban nem mindig jó, ha az ember túl hamar nyit a másik felé. Nem is kell hajszolni semmit, akivel egy húron pendül az ember, az úgyis érezhető. Örülök, hogy megszabadultál a toxikus környezetből, nekem is volt benne részem, tiszta idegbeteg voltam abban az időben. Sok szerencsét, jó egészséget kívánok terveid megvalósításához.
2021. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!