Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 21 evesen 'ciki' ha keson ero...

21 evesen 'ciki' ha keson ero tipus vagyok?

Figyelt kérdés

Koraszulott voltam(6. honapra szulettem) lehet ezert is de ugy erzem mintha kb 17 eves szinten lennek...zarkozott vqgyok, felenk..nem volt meg baratom se..

21/lany


2016. jan. 2. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
a 25 éves női munkatársam egy 11 éves szintjén van, na az a ciki inkább, bár részemről inkább szánalmas.
2016. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem nem. Attol fugg....azert nyilvan van ennnek egy hatara.

15/L

2016. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, én is hasonló voltam, csak fiúban, és én még koraszülött sem voltam :D


Cikinek semmiképp sem ciki, ilyen vagy, ezt el kell fogadnia mindenkinek. Idővel minden bizonnyal ki fogod nőni a gátlásaidat, addig meg ne amiatt stresszelj, hogy mások mit gondolnak rólad :)


21/F

2016. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, hogy intorvertált vagy, csak ilyen a személyiséged :) Ez enyém is ilyen, néha-néha még zavar, de nagyrészt már megbarátkoztam vele.

Az, hogy 17 éves szintjén vagy pedig konkrétan miben nyilvánul meg? A zárkózottság nem életkorfüggő, esetleg nem sikerült letenni az érettségit? Vagy csak fiatalabbakal töltesz sok időt? Ezt kifejthetnéd :)


21/F

2016. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nagybátyám 36 éves és kb egy13 éves szintjén van :D

és állítólag én pont úgy viselkedek mint ő :D

szóval 36 évesen én is kb 13 éves szinten leszek :DD

ezt ne szégyeld!

én áll. 5 éves szinten vagyok :)

13/lány

2016. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!