Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A zene mennyit árul el egy...

A zene mennyit árul el egy ember személyiségéről szerinted?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 00:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sokat elárul pl. az, hogy mennyire divatos zenéket hallgat, de a stílus is utalhat dolgokra.
2015. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 veterán vas ***** válasza:

Ha nagyon sarkítjuk, akkor azért árulkodik egy kicsit a zene, az illetőről.

Aki pl. egész életében csak gregorián énekeket hallgat, az valószínű nem fog rock-fesztiválokon csápolni, vodkás üveggel a kezében.

Bocs...... ;)

2015. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Üdv! Nekem fontos, sokat jelent a zene, sokat hallgatok zenét, mondom ezt úgy, hogy általában azoktól hallani ezt, hogy fontos neki a zene, aki énekelni, zenélni tud/szeretne meg ezzel foglalkozni, holott én se énekelni, se zenélni nem tudok, nagyon nem értek ehhez. De hallgatni nagyon szeretem. Nem vagyok híve a divatzenének, ez alatt azt értem, hogy nem azért hallgatok valakit, mit mert divatos, vagy hogy tartozzam valahova, hanem mert tetszik. Kb. 12-13 éves koromtól kezdtem el tudatosan zenét hallgatni, azt értem ez alatt, hogy nem csak ha szólt valahol valami akkor esetleg hallgattam, hanem én kerestem rádiót, rögzítettem kazettára, vagy néztem zenecsatornát, anno még parabolán német adókon. Persze sokáig, csakis ilyen düc-düc zenét szerettem, minden mást utáltam, ami régi, ami nem düc-dücstb... de aztán szép lassan annyira megváltozott az ízlésem, hogy ma már nagyon sok stílust meghallgatok/szeretek (egy két kivétel van, de azokat sem utálom). Persze azért a kedvenc stílus a trance maradt. De egy jó rockot, egy pop-ot, jó rap-et, akár filmzenét, legyen az egy Pokemon főcímdal bármi jóért tudok rajongani és újra meg újra meghallgatni. Sokat dob számomra egy filmen egy jó zene, nagyon kedvelem a filmznéket, vagy játékok zenéit (Hans Zimmer, Steve Jablovszky stb.).

Legnagyobb kedvenceim pl. ArminVanBuuren-In out of love, Tieto - Close to you, Dash Berlin - Shelter és hasonló stílusú zenék, ezek a zenék egy kivüálló számára szomorú zenének tűnhetnek, számomra pedig felemelő, magasztos hang zenék, amiket ha hallgatok épp hogy nem szomorú em vidámabb leszek.

2015. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!