Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé...

Hogyan lehetnék kevésbé agresszív?

Figyelt kérdés
Ez most fura lesz,mert am lány vagyok. És nagyon hamar felhúzom magam apróságokon. Néha úgy elpattan az agyam h képes vagyok kikaparni valakinek a szemét. Sokszor vagyok dühös és nem tudom h csillapitsam le pedig csak apróság miatt lettem dühös aztán egész nap ezen kattogok. Szóval kéne pár tanács h lehetnék nyugisabb. Mert nem akarok hülyeséget csinálni.

2015. okt. 12. 19:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%

1, egyél csokit

2, ha ideges vagy... gondolj arra, hogy rohadtul magad járatod le :DD

2015. okt. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez most furán fog hangzani, de meditálj rendszeresen, vagy legalább párnaponta amikor van idöd.

Csökkenti az általános stresszt és megtanulod kezelni a kitöréseidet is.


Nemkell hozzá semmi más, mint egy kényelmes szék vagy fotel + legalább 15perc zavartalan egyedüllét.

Kényelmes pozícióba leülsz, becsukod a szemed, ellazítod minden izmodat és hagyd hogy elárasszanak a gondolataid, majd hagyd öket távozni. Ezt csinálhatod addig is amíg nemjön több gondolat ;)

Ha feszült maradsz próbálj a szívdobogásodra vagy a lélegzésedre figyelni.


U.I.: sokkal könnyebb rendet tartani ha naponta összerakodunk, ugyan ez a helyzet a gondolatainkal is ;)

2015. okt. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jöhetnek még.

2015. okt. 13. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy dühös?
2015. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószínű ezt a mintát láttad, osztálytársaidtól szüleidtől, és folytatod.

Az már nagyon jó, hogy felismerted a problémát. :)

Az, hogy nem kaparod ki valakinek a szemét, nem azt jelenti, hogy gyenge vagy.

Az nagyon jó, hogy kiállsz magadért, amit tartsál is meg, csak nem mindegy hogy hogyan teszed.

Agresszív filmeket ne nézzél inkább ilyeneket.

[link]

Fogadd el azt, hogy a másiknak is lehet más a véleménye az ő szemszögéből nézve, nem muszáj a tiéddel megegyezni.

Különvéleményhez mindenkinek joga van.

Gondolom te se szereted, ha megmondják neked mit és hogyan tegyél. Így a másik ember se szereti azt.

Ha valaki olyat akar tenni amivel nem értesz egyet hadd tegye az ő élete.

Ha meg téged kritizálnak, és ezt így reagálod le, képzeld most el, hogy te vagy egy másik ember mennyi kritikát mond a másikra egy nap. Mi lenne, ha mindenki így reagálna? Hogyan szeretnéd, a másik hogyan reagáljon azokra a dolgokra amelyiken így felhúzod magad.

Kérdezd meg magadtól. Ilyen helyzetben ha más hogyan reagálna, ami neked is szimpatikus lenne?

Jó szándékú embert, sokszor félreértelmezik, és gyengeségnek veszik. Pedig nem az.

2015. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó szándékú embert, sokszor félreértelmezik, és gyengeségnek veszik. Pedig nem az.

Magunk feletti győzelem mutatja meg mennyire vagyunk igazán erősek.

Ember küzdj, harcolj magaddal, ne a másikkal, mert igazából minden belűröl indul ki.

2015. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Te mit teszel másokért?

2015. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 11:48

Pont erről van szó.

Hogy megmondják h mit csináljak és hogyan. És utána egész nap ezen kattogok. Nem én szoktam másoknak megmondani h mit csináljanak.

2015. okt. 14. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod, hogyan kell az emberekkel bánni. Hogyan kell nemet mondani, durrogás nélkül, viszont emelt fővel.
2015. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!