Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan lehetek biztos a...

Honnan lehetek biztos a döntésemben? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, hamarosan el kell döntenem milyen faktot válasszak, de sajnos két elég különböző terület érdekel, amiket nem lehet összeegyeztetni. (töri, biosz) Egyelőre azt diktáltam be a tanárnak, hogy ezt a két tárgyat veszem fel faktnak, és majd, mikor "megjön az ihlet" választok közülük. Mindkettő mellé a magyart tanulom, mivel pszichológus vagy ügyész szeretnék lenni.

Hogy tudom ellenőrizni, hogy jól döntök-e? Nem akarok éveket elszúrni az életemből, nem akarom évekkel később magam és a döntésem átkozni. Nem akarom megbánni a választásom de mivel ezektől ennyire rettegek, a döntést sem tudom meghozni.

Mit csináljak? Annyira kétségbe ejt, hogy az ismerőseim fele már ezer éve tudja, mit akar, a másik felét meg nem érdekli semmi. Csak én érzem magam fiatalnak ahhoz, hogy az egész életem felől döntsek még "gyerekként"?


2010. márc. 13. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam eldönteni,hogy honá menjek tanulni,de végül geológusnak mentem,és nem bántam meg.Szóval nem csak te vagy így ezzel:)

Egyébként magyarhoz,én inkább a törit választanám,szerintem az a kettő jobban összeillik.:)

2010. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!