Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan oldjam neg hogy soha...

Hogyan oldjam neg hogy soha se kelljen aludnom?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod megoldani, a szervezetednek szüksége van rá. Egy pár nap után élőhalott leszel, aztán ha még mindig nem alszol lassan komoly belső szervi problémák jelentkeznek, ha még mindig nem, akkor meg szép lassan meghalsz. De ezt maximum úgy tudod elérni, hogy van valami ami folyton felébreszt, ébren tart, különben elalszol közben. Amúgy miért nem akarsz aludni? Az alvás jó dolog:)
2015. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom hogy nem jó de én sokat alszok napi 14-16 volt már hogy 22 órát aludtam és mindig csak nappal éjszaka ébren vagyok. De hallottam valami betegségröl amitöl az ember sosem alszik.
2015. aug. 10. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Lecsökkenteni még tudnád az alvási idődet, de szerintem ha létezik is ilyen betegség az biztos genetikai eredetű, nem lehet csak úgy elkapni:D De nem hinném, hogy hosszútávon örülnél egy ilyen nyavalyának:)
2015. aug. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az alvásidömet hogy tudnám csökkenteni? Mert gondolom nem egészséges hajnali 5 töl este 9 ig aludni.
2015. aug. 10. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne, ha éjjel aludnál, szerintem. Az alvással töltött időt meg ébresztőórával lehet csökkenteni:D De azért jó éjjel aludni, mert akkor a napfény jó esetben felkelt. Ahhoz hogy kipihenten ébredj a másfél órás alvási szakaszok végén kell felébredned, szóval ha beállítasz időt hogy mikor keljél úgy állítsd be, hogy az elalvástól számolva az alvás ideje osztható legyen 1.5el:)
2015. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem orvoshoz kellene menned, hogy kiderítse, miért alszol ilyen sokat.
2015. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!