Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Át lehet állítani a szervezete...

Át lehet állítani a szervezetemet arra, hogy mondjuk 3 naponta kelljen csak aludnom?

Figyelt kérdés
Fokozatosan gondoltam, tapasztalatok?
2012. jan. 5. 14:57
 1/10 anonim válasza:

Ilyenről én még nem hallottam.


Olyanról már igen, hogy valami indiai jógi nem eszik, nem iszik már évek óta, de alvásmegvonásról csak rosszat olvastam.

2012. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem!


Már a tartós 24-36 órázás is idegi károsodással jár.


Először csak szavak nem fognak beugrani, később meg majd nem fog menni az összefüggő beszéd, vagy hadarni kezdesz, és képtelen leszel, valós tartalmas szellemi munkára, csak állsz majd mint egy droid.


Egy volt vagyonőr.

2012. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha pedig hosszú ideig csinálod, hónapokig, vagy akár évekig, akkor a vége vagy idegösszeomlás, vagy szívroham.
2012. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk azért tartom furcsának mert ha belegondoltok a csecsemők rendkívül sokat alszanak és fokozatosan egyre többet tudnak fent lenni. Nem tudom mennyire agykárosító mert nekem pl 24-25 óra után igényli a szervezetem az alvást és szerintem könnyen (persze hosszú idő alatt) lehetne nyújtani ezt az időt. Az indiai jógás pedig iszik sima vizet és a napból nyeri a D vitaminokat azért nem hal bele. De nem is tud fizikai munkát végezni csak vegetál. Szerintem lehetséges. Azért érdekel a dolog mert elszomorítónak tartom, hogy 10 évből 1,5-öt alvással tölt az ember. Tudom, hogy fontos de szerintem időpocsékolás. Pihenek majd eleget a síromban.
2012. jan. 5. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
De miért? Aludni JÓ! :) Nyilván nem napi 12 órát egy felnőtt embernek, de hidd el, mindennek megvan a maga ideje az életben, az alvásnak, evésnek, munkának és örömöknek is. Miért kéne megerőszakolni a természetet, és lemondani bármelyikről?
2012. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem lemondani akarok róla, ahogy írtam is hanem azt mondom, hogy vannak fontosabb dolgok is az életben amire emlékezni szeretnék, mert az álmaimra nem nagyon szoktam :)
2012. jan. 5. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem bele is lehet halni ha nagyon sokáig nem alszik valaki..
2012. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régebben ez egy tök bevált faggatási módszer volt. Nem engedték aludni az illetőt, aztán a 40. óra környékére már azt is bevallotta amit el sem követett.
2012. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"elszomorítónak tartom, hogy 10 évből 1,5-öt alvással tölt az ember"


szerintem nem úgy kell felfogni, hogy a 10 évből 1,5-öt elpazarlunk, hanem hogy van 8,5 év élet (ébrenlét), és ehhez szükséges az a plusz másfél óra alvás. ha egy 90 éves nem aludta volna végig az életéből azt a 30 évet (ha napi 8 óra alvással számolunk), akkor a 60 évnyi ébrenlét nem lett volna olyan minőségű, sőt, nem is lett volna 60 év. na, most lehet, hogy hülyén fogalmaztam, csak nem aludtam eleget az éjszaka. :D

2012. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 10 évből a 1,5 év alvás nagyon kevés(ami napi 3,6 óra alvásnak felel meg)Szerintem sehogy nem lehet kispórolni az alvást az életünkből,és nem is érdemes.Én például imádok aludni,és elég sokat is alszok.
2012. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!