Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az álmaim vagy szerelem?

Az álmaim vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, pontosabban arra lennék kíváncsi ti mit tennétek a helyemben.Arról van szó kaptam egy külföldi állás ajánlatot ki mehetnék dolgozni, ezáltal meg lenne minden amit szeretnék amit itthon nem birnék elérni.párommal 2 éve vagyunk együtt és ő nem tudna jönni mivel rendőr,és fél.évente tudnék haza jönni ezért ő is meg mondta nem működne. Ti mit tennétek követnétek az álmaitokat vagy lemondotok róla a szerelemért?

2015. aug. 4. 01:18
 1/8 anonim válasza:
100%

Egyértelmű,hogy mennék.

Mentem is anno,eleinte nehéz volt, de már párom is kijött utánam,azóta is boldogan élünk kettecskén külföldön.

2015. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod énis nagyon gondolkodom róla főleg, hogy a szüleim is ott vannak. Csak hát a párom nem jönne nem akar és így nehéz a választás.
2015. aug. 4. 15:03
 3/8 anonim válasza:
46%
ha szeret utánad megy :) mondd meg neki menjen veled a rendőrség sem egy álom szakma már.....
2015. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha a párja épp úgy szereti a munkáját, mint ahogy a kérdező szeretné a kintit? És ha most ő is feltett egy kérdést amire olyan választ kapott, hogy "ha szeret úgy sem megy ki :)"? Ez egy nehéz helyzet, amit nem lehet elintézni egy félsoros mosolygós szmájlis mondattal. Különösen nehéz, mivel a rendőrként más országban jó ideig biztosan nem fogják alkalmazni, szóval ez az ő részéről teljes szakmaváltást jelentene. Ha pedig igazán szereti a rendőrszakmát, akkor egy olyan döntésbe kényszerítetted bele ezzel, amiből sehogy nem jön ki jól. Én csak annyit tudok mondani erre, hogy ezt nektek kell eldönteni. Ülj le vele, beszéljétek át elejétől a végéig, de ne olyan idegen emberek véleménye alapján hozz döntést a pároddal és életeddel kapcsolatban, akik nincsenek és jó eséllyel nem is voltak ilyen szituációban. Mert hát én is tudom azt mondani, hogy én szerintem kimennék, de ha én lennék olyan szituációban, mint Te, közel sem biztos, hogy tartanám ezt a véleményt..
2015. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én ha nehezen tudok dönteni akkor mindig mérlegelek és eldöntöm mi lenne ha ezt vagy azt tenném, próbálom elképzelni a jövőmet ha kinn lennék sokat keresnék szeretném a munkám, de elvesztem a szerelmet vagy itthon maradok próbálok kezdeni valamit itthon megvalósítani amit tudok az álmaimból de szerelmemmel lennék. Át kell gondolni ha nagyon szereted és többet ér ő neked mint egy tárgy egy hivatás vagy a pénz akkor maradj itthon.
2015. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.
2015. aug. 4. 22:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzá fűzni ő mondta nem szól bele nem szeretné hogy menjek,de én tudom. De ha ki megyek akkor nem leszünk együtt mert úgy nem állapot hogy 3 havonta 1-2 hétre találkozunk. Köszönöm a válaszokat és énezt csak azért kérdeztem hogy hátha valamit segít a döntésben.az hogy mások hogy látják ezt a dolgot
2015. aug. 4. 22:36
 8/8 anonim válasza:
Mivel nekem a szerelmem egyben az álmom ezért vele maradnék, de te döntesz.
2015. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!