Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez depressziót jelent?

Ez depressziót jelent?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,eléggé zárkózott.igazábol nincs olyan akivel a problémáimat megtudnám beszélni,és az önbizalmam is kevés... sokszor elképzeltem már a halálomat(lehet hogy hülyeség) és hihetetlenül rossz a kedvem... régen utáltam az ilyen depis zenéket,mostanság meg csak olyat hallgatok.esténként szoktam sírni(de nem minden este)... mindig ugy alszom el,hogy valaki más helyébe képzelem magam... ugy érzem az én életem egy nagy sz@r,az összes osztálytársamnak jobb :( elegem van mindenből!:'(
2010. márc. 4. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak kamaszkor.
2010. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, ez butaság, mindenkinek egyforma értékű az élete. Az életed nem sz@r, de mindenkivel előfordul, hogy irigykedik, vagy mi...
2010. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A depresszió a reménytelenség szinonimája, de ez nem egy betegség, hanem egy állapot. Ha valaki más helyébe képzeled magad, akkor fantáziálsz és nem éled a saját életedet. Legyenek saját álmaid magadról és élj úgy, hogy megvalósítsd ezeket, akkor elmúlik a depi.
2010. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

...nekem sincs, akivel megbeszélhetném a problémáimat, kevés az önbizalmam, és sokszor gondolkozok rajta, hogy majd' minden osztálytársamnak, ismerősömnek jobb élete van az enyémnél; és én is úgy érzem, hogy - mint írtad - az én életem sz*r.:(..gyakran van, hogy ezek a dolgok eszembe jutnak egyszerre, és akkor teljesen elveszi a kedvemet még attól is, amihez esetleg nagyritkán van...nincsennek barátaim(olyan igai "barátom" soha nem is volt), nem szoktam senkivel sem beszélgetni{mondjuk gondolom más sem szeretne velem...}{ritkán van, hogy "jó" kedvem van, és rövid ideig tart...}, zárkózott, magányos vagyok...mostanában mégjobban...bocsi, hogy itt írom ezt, ne haragudj érte, csak tényleg nem tudok mit csinálni már...


16/F

2010. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért lehet, mert a rokonaitok, barátaitok belefeledkeztek a szürke hétköznapokba, és elfelejtik éreztetni veletek hogy fontosak vagytok számukra.

Nos nekem is van sok ilyen ismerősöm. Ők mindig hozzám jönnek mert tudják hogy bármikor bárkit meghallgatok, és próbálok segíteni ami gyakran megy is mivel 5 éve tanulok pszihológiát, és állítólag meg van a képességem hogy rövid beszélgetés után belelássak az emberek lelkébe és segítsek. és tudják hogy bármikor jöhetnek bármivel, és nem adom tovább senkinek. szerintem keressetek a barátok között egy ilyen embert.

2010. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanez vagyok.Nem depi ez hanem kamaszkor.Csak én ilyen is maradok sztem jó sokáig.
2010. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is úgyanígy érzek . És megértem ,hogy milyen szar lehet neked.Én is sírok esténként , és mindig eszembe jutnak a rossz dolgok amik történtek velem ,és az a baj,hogy én még saját magamat szoktam hergelni hogy amikor már kezdek nyugodt lenni megint gondolok vmi szarra és megint rosszul leszek...
2010. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is pontosan ugyaigy érzek szinte minden stimmel veled ami velem is van :s

14/L

2010. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!