Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a jobb választás?

Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
Elmentek egy pankrátorhoz, akitől kaptok egy dedikált képet róla, és a hétvégét vele töltheted, elmehetsz a meccseire, és az első sorból nézheted őket, vagy elmész Brazíliába megkóstolni a helyi ízeket, és fényképeket csinálni az ottani focicsapattal.Onnan, hogy leírod, hogy melyiket tennéd szívesebben, egyből ismerlek.
2010. febr. 22. 18:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Veled sincs sok gond, választanaképes ember vagy, és Te is normálisnak számítassz.
2010. febr. 22. 21:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Te a ki a teremtőnek képzeled magad? :D szerinted a pankrációs válasz rossz, mert az szted megszállottság, a brazilos meg a jó és az a normális...hude ismersz és megmondtad h milyen vagyok. :D
2010. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Brazília :)
2010. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Normális társaság.
2010. febr. 23. 13:17
 15/18 anonim ***** válasza:

Tegnap 20:29-es vagyok. Szóval ha nem bánod, én is megmondanám, hogy te ki vagy. :)


Szóval, szerintem te valaki olyan közelében élsz, aki rajong a pankrációért. (családon belül, barátok közül, esetleg a párod.) És te ezt nem nézed jó szemmel. Az illető valószínűleg teljesen oda van érte, és te nem érted, hogy mit lehet azon annyira szeretni. És ha választania kellene, hogy elutazik-e valami szép helyre, vagy inkább mélyebb betekintést kapna a pankráció rejtelmeibe, akkor ő a pankrációt választaná. És téged meg idegesít már az egész..


Na messze járok? ^^

2010. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Közel jársz.Nem rajongok a pankrációért, és meg szeretném tudni, hogy mások hogy vannak ezzel és hogy mások tudnak-e rajongani valami iránt ennyire, vagy a kényelmesebb dolgokat válasszák.
2010. febr. 23. 17:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Brazília, mert szeretek új dolgokat felfedezni. Brazil foci annyira nem köt le, de a fényképezkedést ki nem hagynám :D Mekkora élmény lenne már :D
2010. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyik se jó, hagyjá má!
2010. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!