Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hisztek a Halál utáni életben?

Hisztek a Halál utáni életben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha hiszitek ha nem de én igen Hiszek benne. 2éves koromban le állt a szív verésem, egy nagy fehér kastélyt láttam. szaladtam a kastélyhoz és egy hangot hallottam -Még nem telt le az időd! és aztán egy kórházban ébredtem fel. Tudom hogy nem volt állom.



2015. febr. 21. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Amikor Anyámat egyszer túl méllyen altadták el,ő is mesélt valami mezőről meg fényről,és érdekes módon a barátnője is átélt már hasonlókat..Mindenképpen érdekes dolog.Ellenben a logika azt mondja,hogy miután meghalunk 5-10 percen belül az agyunk is felmondja a szolgálatot a vérhiány miatt,és agy nélkül ugye nem sokra megyünk szóval paff,nem tudom melyik igaz.
2015. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyim is mesélt ilyesmit. Régebben úgy gondoltam hogy az egész alagút meg fény dolog az agy koholmánya a másvilágról alkotottt képe ami felvillan a fejben. Aztán lassan megcáfolódott a dolog. Egy 2 évesnek még nincsenek ilyen gomdolatai. Még nem tudja azt sem mi is a halál. Kastélyt láttál ...miből szedhetted? A meséből amiket két évesen néztél. Azt hallottad hogy még nem telt le az időd. Ezt sem te találhattad ki mert nem volt honnan. A te eseted elég érdekes és még egy okot ad arra hogy higgyek a halál utáni életben... :)
2015. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Amúgy én 2 éves koromból kb semmire sem emlékszem :S az első emlékem,amikor 3 éves kormomban hanyatt estem a kisszékkel :)) De lehet neked jobb a memóriád ;)
2015. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de meg fogom tudni, ahogy mindenki. Remélem sokára. Én sok ilyet hallok, de ez szerintem csak az agyban lezajló kémiai reakciók okozta "látomás". Végül is logikus, hogy mindenki hasonló dolgokat lát, hisz a halál ugyanazt a folyamatot idézi elő az agyban. Engem a kérdező esete sem igazán győz meg. A kastélyt láthatta akár fél éves korában is egy kis könyvből, a mondat meg elhangozhatott számtalan olyan beszélgetésben, amelyet halott kiskorában, aztán az esetnél meg ezek jöttek elő, valamit előkellet hoznia az agyban lejátszódó folyamatoknak és egy kisgyereknek még nincs olyan nagy "tárháza". Aztán sok idő elteltével torzulhatott is kicsit az emlék és ezek a dolgok. Az agy nagyon sok dologra képes... Engem ~2 éves koromban harapott meg a szép nagy kutyánk a fejemen. Még arra is emlékszek, bár már homályosan, hogy tiszta vér volt a fejem a tükörbe nézve és az édesanyám nagyon nagy ijedtségére is. Ott vannak a pánikbetegségek is, az agy idézi mindet elő, nagyon bonyolult dolog, elhiteti veled azt is, ami nem igaz. Sokszor szinte lehetetlen megkülönböztetni a valót és valótlant. Persze ez csak az én véleményem.
2015. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek megvan a saját véleménye. De köszönöm szépen a válaszotokat.

Csak annyit szeretnék nektek írni hogy, én tudom hogy ez megtörtént velem. 2-nek soha nem láttam még annál foghatóbb kastélyt még a mesékben sem.

És szerintem van halál uttán élet.. :)

2015. febr. 22. 19:58
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es remélem megöltétek azta rohadt dögöt
2015. febr. 22. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Megölték ezért, de nem ő volt a hibás. Én és az állattartásról mit sem tudó családom volt a hibás ezért. A kutya nem lett megnevelve, sokszor magának kellett ennivalót fognia én meg azon a napon gyermeki ostobaságomból fakadóan próbáltam kajával "tömni". Szegény csak így reagált, ha komolyan gondola volna, most nem élnék. Kétszer akkora volt akkoriban, mint én, a legkisebb erőlködés nélkül megölhetett volna. Szóval ez a legkevésbé sem a kutya hibája volt, még is a sok felelőtlen ember hibáját ő itta meg. Miért? Mert tehetetlen, kiszolgáltatott és hűséges volt. Én nagyon sajnálom őt, nem azt érdemelte volna. Azért köszönöm az együttérzést!
2015. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mmcporg válasza:
A lélek egy létező dolog. Amikor testünk meghal akkor lelkünk ugyanúgy létezni fog. Tehát igen hiszek a halál utáni létben. A reinkarnációban is.
2015. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!