Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek benne, hogy amit adsz...

Hisztek benne, hogy amit adsz az életben azt is kapod vissza?

Figyelt kérdés
Pl. ha megbántasz, megcsalsz valakit, vagy fordítva segítesz valakinek?
2009. ápr. 6. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon sok mindenkinek segítettem és semmiit se kaptam vissza.Mikor megbántottam vkit utánanem kaptam vissza az élettől.Ez az én véleményem nem tudom mások ezt hogy látják
2009. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én visszakaptam, mikor bántottam, ráadásul ugyanazt, amit én tettem. Viszont jó dolgot még nem kaptam vissza, vagy nem vettem észre.
2009. ápr. 6. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Nézz csak végig a sok kulák emberen, akik mások földbe tiprásával jutottak el oda, ahol tartanak. Na nekik rossz valami? Visszakapják? Ugye hogy nem...:D
2009. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régi magyar mondás "amit vetsz azt aratsz"Ez nagy okosságnak tünik,de szerintem az életben nem mindig igy müködik.Ha egész életedben tisztességes,becsületes életet élsz,sajnos az élet akkor is megtapos porrá zuzz.Ezzel nem azt akarom mondani hogy tapossuk le a gyengéket,csak ma ilyen idöket élünk.
2009. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sajnos nem hiszek benne.

én sok jót adtam már, de csak rosszat kapok. =(

és már kezdem úgy érezni, hogy nem bírom.

2009. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 6. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nem nagyon. az eddig legjobb barátnőm egy pillanat alatt összeveszett velem egy olyan dolog miatt, aminek nem is volt jelentősége, de előtte hetekig én voltam neki a minden, mert rám volt szorulva.

nem kapok én vissza semmi jót, én azért teszek jót, hogy a saját lelkiismeretem rendben legyen, nem azért, mert várom, hogy visszakapjam, mert arra hiába várnék.

2009. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!