Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fogyjak le vagy ne? LENT

Fogyjak le vagy ne? LENT

Figyelt kérdés

15/L vagyok és nem vagyok betegesen kövér, nem erről van szó. Jó húsban vagyok, maradjunk annyiban, de persze leadhatnék pár kilót. A helyzet az, hogy eddig ismerkedtem az új osztályommal, én elég nehezen oldódtam fel, ezenkivül sokszor identitási zavaraim voltak, ahogy ez tiniknél elő szokott fordulni. Most úgy érzem, hogy minden rendeződik, de normális hogy mikor az egyik gond elmegy akkor jön a másik


Mostmár érzem, hogy vannak haverjaim az osztályban, jobban tisztelnek, a pasik sem szólnak már be, mivel látják, hogy én is magabiztosabb lettem, befolyásolhatatlan, másképp beszélek, másképp járok. Ma viszont belém hasitott egy újabb gondolat, mégpedig az, hogy mostmár testileg is szexibb akarok lenni. Én ahoz, hogy lefogyjak rendesen rákéne álljak a diétára és persze sport ( a sport nem is gond ), de nálam az étel " sokat segitett " úgymond. Mindeddig örültem, hogy az iskolai gondok mellett nem kellett odafigyelnem az étkezésre, azt ettem amit akartam és igy persze, hogy én is boldogabb voltam. A suliba is vittem kaját és az energia s a cukor miatt könnyebben beszélhettem másokkal is. Ezenkivül meg hát óriási mikor szived szerint ehetsz.


Nem tudom, félek hogyha diétázni kezdek visszaesek a régi enyhe depressziómba, szarul fogom érezni magam a suliba, szerintetek jó ötlet ?


2010. febr. 10. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem változtathat a magabisztosságodon. Nyugodtan diétázz és hogyha eddig is válaltad önmagad a karcsúság még magabiztosabbá tehet. Hogyha neked jó érzés szépnek/karcsúnak lenni akkor diétázz és éld ugyanúgy az életed ahogyan eddig.
2010. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óriási tévhit! Rohadtul nem kell diétáznod! Ugyan úgy zabálhatod a csokit is csak mértékkel. mindent csak mértékkel egyél. Ugyan úgy napi 4-5x egyél stb. Suliba muszáj kajálni, mert a jegyeid is szarak lesznek és nem lesz jó kedved ingerült leszel, ha nem eszel.

Csak sportolni kell valamit, amitől az agyad át áll arra, hogy sportolsz ezért jól fogsz kinézni. Így 2x nagyobb magabiztosságod lesz. Akár 70 kg is lehetnél ha magabiztos vagy akkor olyan mintha 20 kiló lennél!

Nézz a tükörbe és telj meg szeretettel, önimádattal és tényleg gondolj magadra úgy, hogy szép vagy.

Semmi diéta csak sport és egy jó nagy tükör és még jó nagy optimizmus. Ennyi! :)

16/L

2010. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a legelső vagyok: szerintem is inkább a második (az alattam levő) válaszadónak van igaza
2010. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!