Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogyjak le, ha nem akarok?

Hogyan fogyjak le, ha nem akarok?

Figyelt kérdés
Lehet azt hiszitek megőrültem, de 156 cm vagyok és 61 kg (jelenleg) és mégsem akarok lefogyni, lány létemre ráadásul. Ami mégijesztőbb az az, hogy azért nem akarok lefogyni, mert tetszek magamnak és hát nemtudom, de valahogy olyan jól érzem magam a bőrömben,nem akarok sovány lenni. Tudom,hogy ez már kiment a divatból és cikinek hangzik. Mit tegyek ? Letudnék fogyni,de nem akarok....hogy juthattam idáig ?
2010. szept. 23. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond. Nem vagy betegesen kövér egyáltalán. Szerintem annak muszáj fogynia, akinek már az egészségét veszélyezteti a súlya, de nálad ez nem áll fenn. Szóval ha nem akarsz, akkor ne fogyj, ennyi :)
2010. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az az oka, hogy a lelked mélyén félsz a karcsúságtól? Félsz attól, hogy jó alakod lesz? Ez csak egy tipp. Sokakat, pl engem is számtalanszor az fog vissza a sikertől, hogy tudat alatt félek az újtól, félek a változástól és emiatt inkább néha lemondok az újításról, hiába tudom hogy jobb lenne, inkább a bevált dolgoknál leragadok...


A másik ötletem meg hogy nem látod semmi értelmét a lefogyásnak. Én nem tudom hogy az adataid alapján már egészségügyileg ajánlott lenne-e fogynod, de ha csak pusztán azért akarsz fogyni mert TV-ben meg a magazinokban laposhasú csajok pózolnak, ez tényleg nem ok a lefogyásra. Az egészség viszont igen.

2010. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 166 cm és 67-68 kg vagyok,de énis jól érzem így magam.így vagyok önmagam,és amint fogyok,akkor tudom hogy nem kell vigyáznom,szóval eszek,és visszajön :D de nekem jó így. a pasik se nagyon panaszkodtak :D
2010. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!