Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy még nemfejlödött...

Lehet, hogy még nemfejlödött ki a személyiségem?

Figyelt kérdés

15F vagyok és nemtudom magam csoportba sorolni :S

Elöszöris zenei stílusba hallgatok rock,techno/house,blues,DnB,RnD és érzelmes számokat, a rap -et is eltüröm.


Néha nagydumás vagyok valamikor pedig csak hallgatag. Sok dolog érdekel néha olyanok is ami kissé beteges...

pl. világür, paranormális jelenségek, UFOk stb...


Néha olyan semmilyen kedvem van és csak fekszem az ágyon.

Eléggé optimista vagyok és van amikor annyi mindenhez lenne kedvem...

Valamikor mosolygok valamikor meg bevágom a fapofát.


Bocsi, hogy hosszú lett.


2010. febr. 3. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
detto ugyanilyen vagyok...nyugi..engem se zavar (:
2010. febr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A személyiség sosem kor függő!

Pl. Mozart már 4 évesen megírta első darabját. És ahhoz igenis kell személyiség. A Kifejlett szó pedig nagy badarság. Amikor megszületsz már kifejlett a személyiséged. Csak ahogy a tested úgy a személyiséged is változik.

Minden embernek más, szóval hiába kérdezed milyen vagy, olyan vagy amilyen!

Minden ember több fajta zenét, filmet szeret. Nincs olyan ember aki csak 1 dolgot szeret.

Van amikor rossz és van amikor jó napod van!

Ennyi.

Ismerd meg magad és rájössz, hogy nincsenek szavak arra, hogy kifejezd milyen is a személyiséged.

2010. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, én is 15 vok. Nem kell most meg találnod önmagad. De ha nagyon kívűlállónak érzed magad, akkor tedd azt amit én: Nézz magadba, és gondold át az életed, miket csináltál (itt gondolok sport, hobby stb.) miben voltál a legsikeresebb, és főleg a legboldogabb. Akkor kezdj el újra ezután érdeklődni. Én 4 éves koromtól kezdve, 5 évig Tai Jitsu-ztam, tulajdonképpen ott nőttem fel. Aztán az egyesület szétbomlott, és én úgy éreztem sehova se vagyok való. De most 5 év után megtaláltam a régi egyesületett, a sok régi ismerőssel, és immár ismét ott sportolhatok, és tudom, én oda tarozom. Persze légy szabad, de ha ennyire elveszettnek érzede magad, akkor keress egy biztos pontott, mert különben lessz egy enyhe depressziód. (hidd el tapasztalat)
2010. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és szerintem nem fogok túlságosan sokat változni.


20/F

2010. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!