Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Két személyiségem van?

Két személyiségem van?

Figyelt kérdés

szóval egyik pillanatban még be nem áll a szám,én akarok a középpontba lenni,tökre ilyen hiperaktív vagyok


viszont ha valaki mond egy nagyon kicsi bántó dolgot is,máris teljesen magamba zárkózom,és csak úgy a semmiért elbőgöm magam


és mielőtt bárki is letámadna,hogy ez azért van,mert egy egoista r.banc vagyok,aki nem bírja elviselni a kritikát,azoknak szól,hogy rohadtul nem....


de a lényeg,hogy ez miért van? most is itt ülök meg minden,és hirtelen szomorú lettem,és mindjárt elsírom magam,csak azt nem tudom,hogy miért :(


szerintetek?


13l(vagyis nemsokára 14)


2011. nov. 2. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak össze vagy zavarodva, korod alapján meg főleg arra tippelnék, de ha nagyon-nagyon szélsőséges akkor az is lehet hogy mániákus depressziós vagy (az olyan, hogy egyik percben nagyon örülsz mindennek, utána teljesen alaptalanul rossz kedved lesz nagyon és ezek váltogatják egymást).
2011. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

cuki vagy :) szerintem sokan jönni fognak és azt fogják mondani, hogy a korod miatt mert kamaszodsz meg ilyenek, de akkor ezek szerint én is

én is kb 13 éves korom óta ilyen vagyok, most 21 éves vagyok és dettó ez :D

megbántanak és sírva fakadok, egy pillanat alatt teljesen letör a hangulatom

fogadd el szerintem, ilyenek vagyunk

2011. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi :)


mániákus depressziós? hmm...:||

2011. nov. 2. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen kor is közrejátszhat de ha bízol magadban és elfogadod hogy úgy vagy jó ahogy vagy akkor senki nem tud olyat mondani amit magadra vehetnél :) És tényleg úgy vagy jó ahogy vagy ezt fogadd el :) Ha valaki ezt nem látja akkor ő a tuskó:)
2011. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm :))


megpróbálom magam elfogadni...de akkor is olyan fura

2011. nov. 2. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:

azért mert 13 vagy


sokaknak eléggé hirtelen változik ok nélkül a hangulata

amikor ennyi idősek :)

2011. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor jó :D már kezdtem így elgondolkodni,hogy valami nagyon nagy baj lehet velem....
2011. nov. 2. 23:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy a kor vagy mániákus depresszió,vagy kegyetlen önbizalomhiány. A Két személyiség nem ez. Hidd el én tudom,nekem tényleg két személyiségem van. Csönd nincsen! De van!De Nincsen! AGhh...ezt majd késöbb megbeszéljük....
2012. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!