Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy még nemfejlödött...

Lehet, hogy még nemfejlödött ki a személyiségem?

Figyelt kérdés

15F vagyok és nemtudom magam csoportba sorolni :S

Elöszöris zenei stílusba hallgatok rock,techno/house,blues,DnB,RnD és érzelmes számokat, a rap -et is eltüröm.


Néha nagydumás vagyok valamikor pedig csak hallgatag. Sok dolog érdekel néha olyanok is ami kissé beteges...

pl. világür, paranormális jelenségek, UFOk stb...


Néha olyan semmilyen kedvem van és csak fekszem az ágyon.

Eléggé optimista vagyok és van amikor annyi mindenhez lenne kedvem...

Valamikor mosolygok valamikor meg bevágom a fapofát.


Bocsi, hogy hosszú lett.


2010. febr. 3. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hangulatfüggő személyiségű vagy
2010. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is ilyesmi vagyok de én még magamat se ismerem
2010. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

21:44 kifejtenéd?

Örülnék neki :)

2010. febr. 3. 22:03
 4/14 A kérdező kommentje:

Meg azt hozzátenném, hogy néha olyan bunkó vagyok, hogy megis kérdezem magamtól, hogy hogylehetek ilyen buta? :O

Máskor pedig olyan illedelmes vagyok :S

2010. febr. 3. 22:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a személyiség kifejlődése nem azt jelenti, hogy na akkor most csak egy féle zenét fogsz hallgatni és csak két dolog fog érdekelni. az, hogy valaki sokoldalú, az nem azt jelenti, hogy nem fejlődött ki a személyisége.

ettől függetlenül fogsz még fejlődni, hiszen még fiatal vagy, hogy milyen irányba, az meg majd kiderül.

egy jótanács: ne add fel a sokoldalúságot!

2010. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kell magad semmilyen csoportba sorolni, ez nem India, itt nincs kasztrendszer. :) A kérdésedben a "lehet" szó hülyeség. Persze, hogy nem fejlődött ki, és ezt ne is várd. Akárki akármit mond, ez a korszak a legnehezebb az életünkben, hiszen ilyenkor, tizenévesen ér minket a legtöbb újdonság, változás. Biológiaiag is érünk, mélyül a hangunk, ami a fiúknál sokkal erőteljesebben vehető észre. Pszichológiailag elkezdünk vonzódni a másik nem iránt, ki akarunk próbálni sok őrültséget, felnőttnek hisszük magunkat, lázadunk. A fizikai teher rátesz még egy lapáttal, hiszen remekül kell teljesíteni a suliban is, mert ezen múlik a későbbi megélhetőségünk. Ilyenkor vagyunk a legsebezhetőbbek is, alig van önbizalmunk, nem tudjuk mit akarunk az élettől, keresünk, de nem tudjuk mi sem, hogy mit.


Miközben keressük önmagunkat, kipróbáljuk, hogy mikor milyen érzés különböző egyéniségként villogni. Ezzel jár az, hogy néha bunkó vagy. Én is néha a lázadó, nagyszájú kiscsaj vagyok, aki senkitől se fél, nem érdekli semmi, valamikor pedig nagyon kedvesnek, viccesnek, érdeklődőnek mutatom magam, és ha ez mintha közelebb állna hozzám. :)


Zenében jó a sokoldalúság. :)


L/13

2010. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még túl fiatal vagy ahhoz hogy kifejlődjön a személyiséged. Nekem 22éves létemre nincs :) Idő kell ahhoz. De ez tőled is függ. Meg a közérzetedtől/világodtól/életedtől. Úgyhogy nyugi :D

Egyébként a te korodban álltalában mindenkinek egyik pillanatról a másikra tud változni a hangulata. Fiatal kor átka.. :D

na pacsi.

22/F

2010. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 General ***** válasza:

Ha már tényleg kialakul a személyiséged rájössz (és persze nem csak te, hanem a korosztályodból sokan mások is), hogy ne a zene határozza meg a stílusodat. Ez később nem igazán fog számítani.

Én is ennyi idős koromban hosszúujjú pólóban jártam (amit mára fel nem vennék), diszkóba és fingom se volt arról, hogy mi hogyan működik az életben. Rájöttem, hogy minél idősebb vagyok, annál inkább látom, hogy akár az előző évebn is mennyire máshogy gondolkodtam.

Ha tanácsolhatok valamit: 1:próbálj meg normálisan felöltözni, normális hajviselettel. Előszőr mindig a külsőd alapján fognak megítélni. (tehát pl rockerbakancs kuka:)) 2: Barátkozz olyan emberekkel, akiket magadnál okosabbnak tartasz és olyanokkal is, akikkel társasági ember lehetsz. 3: Sportolj valamit, amitől jó fizikusod lesz (kajak, úszás, később kondi), mert a jó testhez magabiztosság társul (pszihológiai tény), és az mindenképpen szükséges, hogy az lehess, aki szeretnél lenni. 4: Ne kövess másokat stílusban, viselkedésben. Ne akarj mindenféleképpen megfelelni másoknak, és akkor azt fogod tapasztalni, hogy mások próbálnak mefelelni neked


Röviden ennyi. Remélem tudtam segíteni, és sikeres ember leszel. Ja és a nem tanulás nem menő!

2010. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 General ***** válasza:

Jah. Mindig elfelejtem.:)


23\F :)

2010. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nincs semmi probléma! Mág fiatal vagy, teljesen még nem alakult ki a stílusod, de a zenében nyugodtan hallgathatsz mindent! Ez nem szabály. Lehetsz egyedi is! Mikor azt hallgatsz amit szeretnél, úgy ahogy akarod. Ha sok dologhoz van kedved nyugodtan csináld! Jó neked, hogy optimista vagy. éÉn örök pesszimista vagyok :D


14/L

2010. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!