Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hány évesen jöttetek rá,...

Ti hány évesen jöttetek rá, hogy ki kell találnotok magatokat? Mind az életfilozófiátok, mind a stílusotok.

Figyelt kérdés

Tini lány vagyok. Régen azt hittem, hogy majd olyan leszek egyszercsak, mint a többiek, műköröm, smink stb., nem raktam össze magam azóta sem. Nincs stílusom, amelyik ruha megtetszik, megveszem, nincs szisztéma.

Több éve filózgatok, gondolkozok komolyabb témákról, hogy tudjam mit akarok, milyen vagyok. Nagyon nehezen hozok döntéseket, tehát még lamentálok, nem vagyok "kész", nem érzem magam felnőttnek, pedig most elkerültem egy másik városba egyetemre.

Mit csináljak?


2014. okt. 8. 17:37
 1/2 kmx1x2 ***** válasza:

Bocs, én srác vagyok, s biztos nem értek ehhez, de azt mondtad, hogy "Nincs stílusom" és "nem raktam össze magam", aztán "amelyik ruha megtetszik, megveszem, nincs szisztéma". Belegondoltál, hogy pont EZ a te stílusod, csak esetleg kicsit összetettebb, mint a többi "futószalagon gyártott" lánynak? Ami jólesik és tetszik, az jellemez. Ha vacillálsz a döntésekkor, az pedig természetes és jól is teszed, hogy meggondolod mit teszel, akár még ha csak vásárlásról van is szó. Csak add magad és élvezd, hogy mennyivel egyénibb vagy! Ne aggódj miatta, ilyen vagy és ez így van jól. Ha majd változik, akkor meg az lesz. :D C'est la vie!


-Avagy, ha be akarsz állni a sorba(amit nem javaslok), akkor tudomísén, lesel a többiekről, akik összeállítanak. Márkák, boltok, színösszeállítások, stb.

2014. okt. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell kitalálni magamat. Vagyok, amilyen vagyok.
2014. okt. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!