Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltozhat ettől a személyis...

Megváltozhat ettől a személyisége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagyon jó barátnőm,és régi filmeket néz.Ingmar Bergman,Makaveje,Bunuel És Pasolini filmeket.Nem tudom ki ismeri ezeket a rendezőket,én annyit biztosan tudok,hogy elég lélek tipró filmjeik vannak. A lány viszont mindennap ezt nézi,és azt vettem észre,hogy megváltozott azóta a személyisége is.Én a filmekkel hozom összefüggésbe.Hogy mondhatnám meg neki,hogy ezekből a művekből kevesebbet kellene néznie,mert eldormálhatja lelkileg.

Köszönöm


2010. jan. 21. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:
eldeformálhatja,ezt akartam írni:)
2010. jan. 21. 14:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Megváltozhat tőle a személyisége. Nem tudom milyen filmeket néz de szerintem ezzel ő is tisztában van és nem zavarja hisz akkor nem nézné őket, vagy kevesebbet és hosszabb időközönként.

Beszélgess el vele ezekről a filmekről hogy mi tetszik neki benne, miért, aztán többek között azt is megkérdezed majd tőle hogy tudja e hogy a személyiséget is befolyásolhatja, esetleg nem hasznos irányba, vagy ilyesmi...

2010. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazat adok az előttem válaszolónak. Viszont azzal még kiegészíteném, h próbáld meg másfelé terelni a figyelmét. Szervezz programokat, egyebeket, h lekössék. Plázalátogatás, korizás, közös sport, akármi..:)

Hajrá!;)

2010. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszerü beszélgetéssel. menjetek bele a témába, filozofáljatok:) és közben legyen szó arról, h aszerint változunk, h kivel vagyunk, milyen példát és értékrendet látunk, hogy élünk, hová járunk, érdeklődési kör..

és kérdezd meg, h ő tudja, h más lett? és egyébként érdekli? mert lehet őt nem zavarja, akkor pedig minden hiába, ha ő igy érzi jobban magát. de ha valóban a barátnőd, akkor elmondhatod neki, h téged miben zavar a viselkedése, hiányolod a régi ő-t, és ha szeret, elgondolkozik, elbeszélget erről, és máris nyitott ajtó, igy már mozoghatsz szabadon:)

2010. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon zárkózott magába fordulós lett:S

2010. jan. 21. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:

elözö:

ez idő, türelem kérdése, de ha fontos neked, ne sajnáld az időd rá:) próbálj olyan közeget teremteni, ahol ő jól érzi magát, mert ott több esélye van, h megnyiljon. Sőt! tudod mit?? nézzél meg vele egy filmet ezek közül!!!!! együtt vele, és akkor aztán kibeszélhetitek!! érdeklődj, mi a kedvenc része benne, mit vált ki belőle, stb, stb.. ha azt érzi, téged valóban érdekel, be fog avatni, hidd el!!!

2010. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!