Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a Szandi nevű...

Mit gondoltok a Szandi nevű lányokrol? Hogy nézhet ki, milyen a stílusa, a személyisége? Ha meghallod a nevet, milyen lányt képzelsz el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát mivel ismerek egyet ezért egy kétszínű majmot képzelek el , a személyisége pedig beképzelt , mások szolgája állandóan ugráltatják.:S

Vagy pedig a SpongeBob-os Szandit xD

2009. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz...az én Szandi ismerősöm is pont ilyen!
2009. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én megismertem egy nagyon jófej szandit, irtó kedves lány :)) bár nem így írja a nevét. nem egészen magyar.


a másik szandi ismerősöm egy kissé idegesítő.. nem ismerem annyira mondjuk, h olyan állítsak róla h kétszínű satöbbi, de annyira nem vagyunk jóban, ő is tud aranyos lenni, igazából az mkivel, az a társaság középpontja lány.

2009. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra vagyok, anyu Szandinak hív :D Én nem tartom magam se kétszínűnek, se gonosznak, se rossznak... Nagyon csendes, zárkózott vagyok, kedves, segítőkész, kicsit önfeláldozó... Persze én is tudok paraszt lenni, ha kell :D De én tényleg így érzem, hogy ilyen vagyok :) Semmi egoizmus ;)
2009. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a tapasztalatom hogy az Alexandrák aranyosak, a Szandik meg kétszínűek és idegesítőek... :D
2009. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én három Szandit is ismerek és teljesen más stílusúak

egyik sportos, a másik emós, a harmadik pedig cicababa-rocker

2009. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez egy igazán értelmes kérdés:D
2009. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is Szandi vagyok:))

hát eléggé elszomorodtam a válaszokat nézve..:((

én magamon kivül csak egy Alexandra nevü lányt ismerek(én sima Szandra vagyok) de vele sincs különösebben bajom!:)

De sztem nem minden Szandrára igaz amiket irtatok!

Minden ember más.Csak a nevük egyezik meg de az se mindig(van vagy 2000 név..)

Ez szimpla elitélésnek hangzik..:(

Én nem érzem magam kétszinünek(bár ki az aki annak érzi magát??)és nem ártottam életemben senkinek(nah jó egy-két embernek xD De azok velem voltak gonoszak!)És nekem tetszik a Szandra név!:)Szerintem nagyon aranyos:))

2010. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

helló

Nekem sugárzó, szép szőke hosszú hajú, gyönyörű arcú, kedves, aranyos, megértő és okos.. egyszerűen "jó"

olyan, amit Alexandra nevű leányzó írt magáról 2009.08.04. 23:03 kor :)

nagyon szeretem ezt a nevet már fiatal korom óta, és akiket ismerek és Szandinak hívják őket (Alexandra is, ami amúgy nekem jobban tetszik) ők nagyon hasonlítanak az általam leírtakhoz, de az egyikük teljesen...:)

üdv

25/F vagyok :D:D

2010. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!