Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy nem kedvelem?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és osztályomban van 2 csaj akikkel szünetekben együtt lógok. Az egyikkel nagyon jóban vagyok, de a másik... Nem szereti senki sem az osztályból, én sem, de nem mutattam ki neki. Próbálok mindenkivel jóban lenni, és talán ezért lehet, hogy rámszállt. Mármint állandóan követ, és mindig ott terem, ahhol én vagyok. Az a gond a csajjal, hogy 1. nem szól semmit, de tényleg, bármit kérdezek tőle, igen/nem, de semmi egyéb, feleléskor inkább kéri az egyest, mintsem meg kéne szólalnia. 2. Rettentően ostoba. Nincs saját gondolata, véleménye, semmi értelem nem szorult bele. 3. próbál úgy viselkedni mint a "menő csajok" myvipje tele "cuppogós vécétükörbepózolós" képpel, de ez annyira nem ő, kiírja hogy "retrogirl", meg "plázacica" msnre, amikor max 2x ha volt plázában mert suli után rögtön hazamegy. 4. Rettentően büdös. Nincsenek rossz anyagi körülmények közt, félévente új telefont kap (legújabbak közül), de idáig a három év alatt 2 nadrágban és 4 blúzban láttam összesen. Amit tesinél néha csak ráveszi a tesipólót. Hajatmosni, meg fürödni nem tudom, hogy max heti 1x szokott, mert péntekenként már el lehet pusztulni mellette.

Hogy mondjam meg neki, hogy idegesít? Nem akarom megbántani sem, szóval nem tudom, hogy mit tehetnék.


2010. jan. 13. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azzal h mindenáron követ + néz,csak azt akarja kifejezni gondolom h szüksége lenne rád annak ellenére h elutasítgatod. És msnen se tudsz erről beszélni vele? És a 4 alatt végig ilyen volt v folyamatosan romlott? Barátkozott régebben mással is?
2010. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Félsz attól, amitől nem kellene.

Miért nem szeretnéd a szemébe mondani, hogy kopjon le?

Ez lenne a legtisztább, legegyenesebb út.

Ebből még tanulhat is.

Ne haragudj rá. Légy vele türelmes. Magyarázd el neki, mi a problémád vele.

Megbántani úgy tudod igazán, ha megpróbálod lekoptatni.

Ha egyenesen beszélsz vele, azzal nem bántod meg.

Fájni fog neki, de ha van lelke, beletörődik. És tanul.

2010. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!