Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú aki belém van zúgva de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú aki belém van zúgva de én nem kedvelem. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Wan egy fiú az osztályba tök jól néz ki am meg kedves is...


Na szal padtársával lewelezgetett matekon és arról beszélgetett hogy bejöwök neki amikor egyszer csak odagurult hozzám a papírgombóc... persze hogy megsasoltam mivel lány vagyok visszagurítottam a fiúknak előttem (nem tudta hogy megnéztem) egész órán néztem őt és azt gondoltam magamban " hogy nem vettem észre" egész matekórán segít nekem elmagyarázza mi-micsoda amikor jó nyújtja a tenyerét hogy pacsizzak vele... kedves-kedves jól is néz ki mitőbb nagyon cool... de nem az esetem HOGY MONDJAM EL NEKI??? :(


2010. okt. 30. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Gusztustalan az írásod, ne haragudj... Meg kellene már tanulni írni! Mindenki szokott hibázni, de itt nem erről van szó! Nem tudsz helyesen írni! Ja és szokj le a W -ről minél előbb! Normálisan tudasd vele a dolgot! Ne adj neki jeleket arra, hogy tetszik neked és ha kezdeményez, finoman értesd meg vele, hogy max a barátja szeretnél lenni!
2010. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez a "W" téma olyannyira eröltetett, hogy nem is egyformán használod a szövegben.

Ilyen nönemü kortól függetlenül férfinak nem kell, maximum kis cerkófmajmoknak!

2010. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áradozz neki egy másik srácról.
2010. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
b*zdmegmagad a sok qrva W betűddel együtt-.-"
2010. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 20:52


Nem kértem offot szal pofátok alapállásba

2010. okt. 31. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

1.finoman ne törd szét teljesen

2. "ne haragudj de ... jól nézel ki meg minden de ... nem vagy az esetem de barátok lehetünk sajnálom de a helyeségeddel meg ahogy vagy sokra viheted a lányoknál. BOCSI!:(


talán így!!!!!4

2010. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :D
2010. nov. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!