Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit utálsz a legjobban az...

Mit utálsz a legjobban az életben? Beszéld / Írd ki magadból! :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
2010. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%
azt utálom, hogy főiskolás vagyok,és délután meg éjjelente a hülye mekiben nyomom a szaros 30 ezer fornitért..megdöglök ..és semmit nem tudok magamra költeni,se fodrász se kozmetikus se buli..semmi... mások meg ideoda járkálnak..nem vagyok nagyigényű,de jól esne ha pl vehetnék magamnak valamit abból amiért szó szerint verejtékezek... mert mminden filléremet a sulira költöm, és még egy kiadósabb vacsit se főzhetek magamnak, minden forint kivan számolva napról napra. Az ösztöndíj nem elég, max a koleszra.
2010. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 kizcar ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem vagyok nagyon gazdag nagy hatalommal.
2010. febr. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Azt,hogy kövér vagyok nincs semmiben sem szerencsém kis okoska vagyok sértődékeny ha valaki kést szoritana a torkomhoz nemtudnék haragudni rá.1 szerencsétlen sz♣r vagyok.
2010. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Azt, hogy anyám megszült. Anyám nevelése egy rémálom volt, idegbeteg igazi egyszerű, tudatlan paraszt, akinek nem való gyerek. Miatta idegbeteg lettem, de rajtam jobban kijött. Műveletlen, hülye rokonaim vannak, akik miatt ott tartok, hogy egy szobát bérelek és gyárban kinlódok. Ott meg a kevés lóvéért elvárnak minden apró hülyeséget, kapkodni kell, szó szerint azt akarják, hogy megszakadjak. Nem tudok egészségesen élni, mert nem ennyi pénzből lehetetlen és ilyen munkahellyel is. Munkatársaim is egyszerű emberek, akik esznek, isznak, sz@rnak, hugyoznak, mos, főz, takarít életmód. Mindenről ugyanaz a véleményük és ha nekem vagy valakinek más, akkor leszólják. Nem látom értelmét létemnek, mert nem jutok előrébb, egy helyben vagyok. Szeretnék saját házat, de nincs miből és mindenki azt mondja, hogy egyedül lehetetlen. Egyedül semmit nem lehet csinálni. Panelben lakom kb. 1 éve és azóta alig alszok, mert utálom az egész tyúkólas lakást. Ez a 2. panelos albérlet, de hiába csendes, akkor is fos.
2010. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

fúú...sok mindent... sokszor mondom azt, hogy semmi se jó, de végül is mindent túl kell valahogy vészelni.

Jelen pillanatban utálom azt, hogy ennyire tehetetlen vagyok, már az érzéseimmel kapcsolatban... annyira határozatlan bírok lenni... és e miatt megbántok olyan embereket akik hittek bennem, számítottak rám, többet reméltek tőlem vagy a kapcsolatunkból, de nem tudom mi a kiút. Talán új lappal kezdeni. Elgondolkoztam azon, hogy az lehetett a hiba, hogy rossz helyen kerestem eddig, úgyhogy most minden függőben lévő pasiügyem hagyom. Kell ez. Sok dolog megváltoztatott. Legjobban a szüleim válása. Rossz látni azt, hogy míg másoknak megvan az anyuka, apuka addig nekem nincs. Eleinte azt hittem, hogy engem semmiben nem befolyásolt a válás, de mostanra rájöttem, hogy igen. Érzelmileg elég nagy 0 vagyok. Érdekes az élet, de ennek így kellett lennie. Ezek által fejlődtem.

Igen, a tanulásból is elegem van, viszont szükségem van rá, hogy megbecsültnek érezzem magam és legyen egy rendes szakmám. Lusta vagyok, döntésképtelen, nehezen szánom magam dolgokra, de próbálom orvosolni.


off. http://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo&feature=fvst ez jó szám ezt jó most hallgatni.


Nem szeretem a orrom, a szemem állását, a csípőm, és az o lábam (de én ebben nagyon kritikus vagyok), na de így vagyok jó.



Utálom az egoista embereket, az undokokat, a pénzéheseket, azokat akik tudnának valamit tenni a világért, de mégsem teszik.


És a gyenge körmöm se szeretem. Na ennyi. :)

2010. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

utálom h nagylelkű vagyok és most én iszom a levét

meg azt is, hogy nem merek kockáztatni

2010. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, hogy az egyik
2010. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
tanárom mindenre flegma megjegyéseket tesz.
2010. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sosem jön össze semmi. Mindig a háttérben vagyok, és hogy túl nagy álmaim vannak. És az álmaimból semmi nem fog valóraválni. Csak ennyi.
2010. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!