Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit utálsz a legjobban az...

Mit utálsz a legjobban az életben? Beszéld / Írd ki magadból! :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
ha ideges leszek szerencsére ritkán történik meg, mert akkor bunkó leszek és így nagyon nehéz normálisnak lenni.
2010. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
mindent ! azt,hogy egy szerncsétken fa.sz vagyok! béna,dagadt,semmihez nincs tehetségem,és utál mindenki és idegs vagyok mindig és ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
2010. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

a tanuláást de azt annyira h uuuu :SSSSSSSS :D


meg azt h huje vagyok és az összes szerelmemet elhagyom :/ ennyi eszem van ez vagyok én :@@@ :DDDDDDDD

2010. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom hogy mit a legjobban, de sok mindent nehezen viselek. Leginkább talán amikor balféknek, szerencsétlennek, degektesnek és fölöslegesnek érzem magam. Ez pl a suliban szokott lenni amikor amúgy is alig beszélek és nincsenek barátaim és akkor valamit mondok és azután rájövök hogy ezt pont nem kellett volna, és még esik is az eső és béna ruha van rajtam, és akkor már csak ra kell néznem a suli leghelyesebb pasijára és tényleg legszívesebben elsüllyednék a föld alá:S
2010. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nagyon sok a BIRKA EMBER! :D

Amúgy semmit, szeretem az életet.

Béke!

2010. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%

a sulit, és azt, hogy kövér vagyok

meg amikor öcsém feltolja az agyam. Csak ő tudja annyira, hogy remegve sírjak, és sírógörcsöt kapjak, olyan, mint egy roham :(

meg azt utálom, h semmiben sincs szerencsém

nem nyerek a lottón, nem kaptam meg a hitelt, nincs felújítva a lakásom, ezért nem tudok beköltözni (sajna lakhatatlan egyenlőre), a suliban szivatnak a tanárok, 2% hiányzott a megajánlott jegyhez, de nem javította ki a tanár az egyik házidogám, ezért holnap vizsgáznom kell belőle, de még csak a felét tanultam meg, és nem tudom magam rávenni, h tanuljak. És mért kell egy tantárgyból millió javítódogát iratni? engedjen vizsgázni, aszt ennyi! ÁÁÁ :'(

SZ@R az élet...

20/L

2010. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy vizsgaidőszak van... és se kedvem, se motivációm nincs a tanuláshoz, pedig tudom, hogy én szívom meg, ha nem csinálom. Ennyi.....
2010. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy iszonyat lusta vagyok:S Soha nem tudom magam rávenni arra,amihez éppen nincs kedvem,még ha muszáj,akkor sem. Azon vagyok,hogy ezt a bazi nagy hibámat megpróbáljam kijavítani:D Több-kevesebb sikerrel.
2010. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Azt urálom hogy még másoknak minden összejön, nekem semmi, úgy kell megküzdenem a legkisebb dolgokért is. Az élet igazságtalan, a gazdagok megkapnak mindenféle kedvezményt, a szegények meg sz*phatnak... Sose azzal történnek jó dolgok akikkel kellene. Aki tisztességes az nem érvényesül a mai világban...
2010. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Hogy nem én választom meg, hogy kikhez tartozzak, kik legyenek az osztálytársaim.
2010. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!