Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szeretsz a legjobban az...

Mit szeretsz a legjobban az életben? Beszéld / Írd ki magadból! :D

Figyelt kérdés

láttam ezt a kérdést: "Mit utálsz a legjobban az életben? Beszéld / Írd ki magadból! :D"

És rájöttem, hogy egy ilyen kérdésre nyilvánvalóan nagyon könnyű válaszolni, emellett a válaszok nagyon lehangolóak tudnak lenni!

Ezért teszem fel ezt a valamennyivel nehezebb kérdést.

Emellett fogom figyelni, hogy vajon több válasz érkezik-e a "szeretsz az életben"-re mint az "utálsz"-os verziójúra..

(rajtatok múlik, hogy a pozitív/optimista szemléletmód győz-e a búskomor/pesszimista-val szemben!)


2010. jan. 7. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szeretek új emberekkel megismerkedni és barátkozni :)

A barátok a legjobb dolog az életben!!

Ennél tudod mi a jobb? Amikor egy számodra nagyon fontos rég nem látott ember felhív vagy találkozol vele valahol..!

Plusz imádom azt amikor egyutt beulunk a kocsmába és iszunk, sorozunk.. Imádok olyan emberekkel berúgni akiket szeretek!!

2010. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Zene, kocsik, motorok, labdarúgás.:D

Sebességmámor.:D

Finom kaják.:P

Amúgy én is szeretek új embereket megismerni.:)

2010. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szeretem, hogy a barátaim mindig felhívnak, ha beteg vagyok :)

Hogy hétvégenként nyugodtan aludhatok addig, amíg csak akarok.

Szeretem, amikor kimegyek az udvarra, és a kutyáim nagyon boldogan ugrálnak körbe csak azért, mert kimentem :)

Szeretem az élet apró meglepetéseit, amik akkor történnek, amikor egyáltalán nem számítunk rájuk.

És nagyon nagyon szeretem a családomat :)

2010. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Party,music,girls,cars,and deliciosus foods:D

Speed,Adrenalin and other.

SEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEXSEX

19/Male

2010. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Jajj, látom mindenki milyen szépen kifejtette, ezért én is leírom pontosabban.:)

Szeretem, ha egyedül lehetek, rossz a hangulatom, és egy lassabb dallamú zenét hallgathatok.

Szeretem, ha nyugodtan elfogyazthatok egy csésze finom teát.

Szeretem, ha a kedvenc focicsapatom játszik, a szobában sötét van, csak a tv világít, és a testemet borzongatja az a mélyre ható izgulás, hogy a kedvencek vajon nyernek-e.

Szeretem, ha élvezhetek egy szelet csokit.

Szeretem, ha hétvégén délig, vagy tovább alhatok.:))

Szeretem, ha a rossz hangulatomhoz borús idő társul.

Szeretek sötétedés után lemenni a sportpályára, és futni pár kört, miközben zenét hallgatok.:)

Szeretem a jó kocsikat, és a gyorsaságot, és imádok utazni.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.:D

(Ja, és mindezek ellenére lány vagyok.:))

2010. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért szeretem mert annak ellenére hogy néha ge*i szarr mégisgy úgy gondolom az élet jó azzal a rosszal és jóval együtt ami van és ha azt mondanák hogy halj meg és így punktum eltünheték mégiscsak nemet mondanék rá, mert olyan hihetetlen jó érzés mikor jól érzed magad vagyis olyan emberekkel vagy akikkel tényleg jól érzed magad és nem játszod meg utánna már mindegy mitcsinálunk satöbbi :D és olyan jó amikor nyár van és negyven fokba kimész és süti a lábad a beton, vagy amikor hajnalban jössz haza a barátnőddel egy isteni buliból hulla fáradtan. Vagy mikor csakúgy jót dumálsz a szüleiddel minden ok nélkül. Vagy amikor tök hülyeségeken nevetünk órákig :D Amikor nem kell sietni sehova. Amikor meghallod a kedvenc zenédet és amikor minden jól sül el. Amikor meglátom a mónika show-t és már meginnt csapkodom a fejem az értelmes emberek látványától, vagy mikor meglátok egy régi kedvenc mesémet, vagy mikor a haverokkal kinn lógunk az utcán csakúgy na ilyenkor úgy érzem nincs jobb annál hogy élek

16/l

2010. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"2.vagyok"-nak

szerintem nézd meg az Amélie csodálatos élete című filmet :D

ugyanis nem sokan vannak akik kimondottan szeretik "ha a rossz hangulathoz borús idő társul." (ez volt a kedvencem).

Az biztos, eltérsz a megszokottól (direkt nem a "normális"-at, vagy az "átlagos"-at használtam).


Bizony, azt nem egyszerű szeretni, hogy az embernek rossz a hangulata, egyedül van és olyankor lassú zenét hallgat.


Úgy értem, hogy általában, ha rossz az ember kedve, azért hallgathat esetleg lassú zenét(, amellett hogy az passzol a hangulatához), hogy ezt a rossz hangulatot ellensúlyozza.

De az amit leírtál, az más (ha jól értem).. (Szerintem) te magát, az egészet, úgy ahogy van, azt a helyzetet, hogy "rossz kedv esetén, egyedül, lassú zenét hallgatok" szereted.

Azért erre ráérezni, az nem semmi!!


(nálam lassú zene = chillout v. b-side)

2010. jan. 7. 22:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Szeretem ha gitározhatok, kedvenc zenéimet hallgathatom.

Ha egyedül lehetek, nem zaklat senki.

Szeretem ha sötét van.

Ha sokat aludhatok és jókat álmodok.

Ha a macskáimat simogathatom.

De sajnos ennél több nincs amit szeretnék az életben.

25/L

2010. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem benne, hogy a lehetőségek száma végtelen. És akáhogy is döntsek, az csak előre visz engem, és csak még több lehetőséget tár fel előttem.
2010. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, köszönöm a filmtipped, majd egyszer sortkerítek rá, hogy megnézzem.

Hát, igen, ahogy leírtad, ebből a rossz hangulatos szempontból tényleg egy kicsit más vagyok.

De igazából egyedül is szeretek lenni, mert mondjuk erre azért kevés alkalmam is van.:)

2010. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!