Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon ki vagyok? Eddig senki...

Nagyon ki vagyok? Eddig senki sem tudott erdemben segiteni, valaki hajlando lenne?

Figyelt kérdés

Komoly psziches problemakkal kuzdok mely a munkahelyi vegzesemre is kihat es teljesen felorol az egesz.


Valaki tudna nekem vegre segiteni?


Meghalalnam.


Koszonom.:)



2014. jún. 20. 19:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
szivesen leirom reszletesen...
2014. jún. 20. 19:57
 2/19 anonim ***** válasza:
Leírhatod részletesen, de tudod, hogy szakember segíthet, ha komoly problémáról van szó.
2014. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Na mesélj, miben kell segíteni?
2014. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha tudok segítek, írj!
2014. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tényleg itt vársz segítséget? Akkor vagy semmi bajod, csak unatkozol, vagy már annyira elhatalmasodott rajtad a problémád, hogy nem vagy képes felmérni tetteid súlyát.


És hogy fogod meghálálni? Kifizeted a spzichiáteri munkadíjat? Akkor miért nem fordulsz egy megbízható, valódi pszichiáterhez?

2014. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Depresszioval,szorongassal kuzdok egy ideje jartam es fogok is jarni szakemberhez,de most gyors megoldas kell a problemamra.


Tortenet:2 honapja dolgozok palyakezdokent probaidosen egy bolcsiben.

Az elejen joba voltam a kolleganokkel,de aztan ketten a 3-bol elkezdtek velem szemetkedni.Ugraltattak,bunkoztak,kiabaltak ha valamit nem sikerult jol csinalnom es kibeszeltek a hatam mogott.Mindent elturtem szo nelkul.A legkor feszult volt.En pedig kicsit ugyetlenebb zarkozottabb,felenkebb tipus vagyok,de igyekszem jol vegezni a munkat.

Leultem veluk megbeszelni a dolgokat.Azzal kezdtem,h en igyekszek,de tobb ido kell h bele jojjek.Aztan az egyik kolleganom aki egyben a felettesem azt regalta arra amit mondtam h en nem is igyekszek,nem is szeretem a gyerekeket,nem is akarom ezt az egeszet.A gyerekek odaig vannak ertem es ez oda vissza.Aztan elkezdtek a fejemhez vagni az osszes hibam meg,hogy mindent

Jott egy masik uj lany ot bevettek a csapatba rola pedig pozitiv dolgokat mondtak el.

A beszelgetes utan par nappal mondta a vezeto,hogy a masik lanynal rendben voltak a dolgok,velem az irodaban beszelt.Kerdezte hogy hogyan erzem magam.Mondtam hogy jol csak volt konfliktusom.Kerdezte,hogy mi volt a targya.Neki is elmondtam amit a tobbinek,hogy kell ido meg hogy igyekszem.Aztan azt mondta hogy hallotta h ez a beszelgetes milyen hangulatban telt el es hogy tisztelhetnem oket.Mondtam,hogy en tisztelem oket pont h a felettesem beszel velem olyan stilusban.Erre mondta a vezeto,hogy ismeri ot es,ha kinyitja a szajat annak komoly oka van.

Elmondta azt is hogy szemelyesen neki az a baja velem, hogy nem koszonok es nem mosolygok.Mondtam hogy szoktam mindkettot,de jobban oda figyelek majd ezekre a dolgokra.Mikor ra kerdeztem,hogy szerinte fog e ez itt mukodni (itt letem) azt mondta,hogy o erre nem akar valaszolni.

Par hete munkalkodtak a kolleganoim ellenem valamit aztan annyit mondtak egymas kozott hogy megvan,hogy ki hova megy -ugyanis szeptembertol szet valasztja a vezeto azt a csoportot ahol nem jonnek ki egymassal.

A vezeto pont egy ugy kapcsan azt mondta,h azt meg nem tudja,hogy en hol fogok dolgozni szeptembertol,az biztos,hogy az egyik csoportot szet szedi .En vissza kerdeztem,hogy ez mit jelent masik csoportba fogok dolgozni? Erre mondta,hogy lehet.Kis nyomozas utan az is kiderult,hogy ugy tunik az is megvan,hogy ki lesz a helyemen,meg az uj lanynak is megvan,h melyik csoportban lesz.Egy csoportot szednek szet max oda mehetnek.A tobbi kolleganomet is hangoljak ellenem azokat is akik koze betehetnenek,nekik sem vagyok szimpi.

Tegnap oda mentem a vezetohoz,hogy mikor tudom meg,hogy melyik csoportba megyek.Erre azt felelte,hogy juliusban jar le a probaidom addig van boven...


Kerdeseim:

Szerintetek menyi az eselya,h kirugnak,vagy h masik csop.ba kerulok?


Hogyan allithatnam le az askalodo kolleganoim illetve gyozhetnem meg a vezetot,h ne rugjon ki?

2014. jún. 20. 20:39
 7/19 A kérdező kommentje:
aki erdemben segit annak en is adok tanacsot amiben tudok.:)
2014. jún. 20. 20:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Bunkó parasztokkal nem lehet mit csinálni. Várd meg, amíg kiderül, aztán azonnal nézd az álláshírdetéseket, ha úgy alakul.
2014. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nekem minnel hamarabb tudnom kene...


arra gondoltam h leulnk veluk meg egyszer beszelni h elo ugrasszam a nyulat a bokorbol.az onerzetem erosen serti ez a sok igazsagtalansag mondhatni gonoszsag h igy vissza elnek velem...ha kirugnanak az megalazo lenne...

2014. jún. 20. 20:47
 10/19 anonim válasza:

Az a bajuk, hogy nem nyalsz nekik. Amikor közölték veled, hogy nem vagy elég kedves és mosolygós, az ezt jelentette.


Kb. kvára leszarják mi van a bölcsis gyerekekkel, a lényeg, hogy a munkatársaknak jó legyen a légkör, te pedig nem kezdtél el futni utánuk, kérdezgetni őket az életükről, puncsolni, stb. Ha van hozzá gyomrod, még nem késő elkezdeni.

2014. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!