Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt néha, hogy...

Miért érzem azt néha, hogy engem senki sem szeret? Ti nem szoktátok ezt érezni?

Figyelt kérdés

Pedig sok igazi barátom van, haverjaim nrm ugazán de jóbarátból tenyleg sok van, és nyilvan a csaladom is szeret...de valahigy megis ugy erzem, kivulallo vagyok...


22L


2014. máj. 1. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel kicsit mindenki így van, individumok vagyunk, néha picit távolabb csúsznak a kapcsolatok.
2014. máj. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretlek!


[link]

2014. máj. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg senkivel sem elég mély a kapcsolatod. Márpedig ha nem ismered a másikat, és ő sem téged, akkor nem is lehet mély a kapcsolatod, a szereteted. A legtöbbször az a helyzet, hogy aki úgy érzi, nem szeretik, ő nem tud igazán szeretni. Erre a megoldás az, hogy tanulj meg szeretni jobban.

[link]

2014. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez meg nem igaz, hogy nem elég mély a kapcsolatom velük. Mindent megbeszélünk, egész nap tartjuk a kapcsolatot mindennap, ha nem élőben, akkor chaten. Mindent elmondok nekik és ők is nekem és bízhatok bennük. Ennél mélyebb kétlem, hogy lehetne :)


Kettes...:D

2014. máj. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!