Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok veszíteni! Sosem!...

Nem tudok veszíteni! Sosem! Nem viselem el! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig mindenben maximumra törekszem, nagyon ritka az, hogy nincs igazam vagy vesztek akármiben is. Ha mégis előfordul nagyon ideges leszek, stb.. Múltkor koriversenyen elődöntőn 1. lettünk pontok alapján, továbbjutottunk. 6 szám volt, 3.,4. számban kicsit görcsölt a lábam, 5.ben begörcsölt, elestem, vége, úgy kapartak fel, vittek le. Miután kiálltam felhozta magát a második csapat, döntetlen volt. Döntő plusz számot megnyerték. Mi 2.ak lettünk. Mindenki azt hitte, h. a lábam miatt sírok (eléggé fájt) pedig én azért sírtam, mert vesztettünk. Nem tudok veszíteni. Egyszerűen nem viselem el. Mindez kb 3 hete volt, de még most is feszült vagyok. Hogyan lehet ezt "feldolgozni"? Tudom, hogy nem lehetek mindig első, stb, de ez most nem segít rajtam. Ilyen nincsen. Ha én aznap eszek, nem görcsöl be a lábam és elsők vagyunk. Emmiatt eszem magam 3 hete. De bármi ilyen van, csak a barátok tudnak belőle kirántani, tegnap is oltári buli volt, viszont mára visszazuhantam. Mit csináljak?

14/L


2010. jan. 1. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Kösd le a figyelmedet mással.Lazítsál,hallgass zenét,olvassál.Meg kell tanulni veszíteni,hiszen mindenkinél vannak jobbak.Még Nálad is és másnál is.Szóval nincs tökéletes ember.Ha ezt így folytatod,akár az idegeidre is kihatha,gondolom nem szeretnél 20 évesen gyógyszereken élni.
2010. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!