Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom, ha vendégek...

Miért utálom, ha vendégek jönnek hozzánk?

Figyelt kérdés
Még ha kedves ismerősről is van szó, alig várom, hogy elmenjen, ha vendégségbe jön és én is utálok vendégségbe menni.miért?
2009. dec. 25. 15:09
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%
valszeg azért mert mégsem szereted őket annyira, h élvezd a társaságukat, másrészt meg mert nem vagy elég jól szocializált édes
2010. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ide nem sokszor jön valaki,de én sem szeretem :S
2010. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Valszeg nem vagy annyira társasági ember.Velem is ezvan.Csak én ezt ki is fejezem szóban amiért meg a fejemet ordítják le :-S
2010. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én is utálom.
2010. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jezusom. Hogyan lehet megszakitani a kapcsolatot a csaladdal? Egyebkent jo regi kerdes. Azota kivel mi lett? :D csak erdekel
2017. okt. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ha unokatesómék jönnek hozzánk, akkor alig várom, mikor mennek el. Ha vendég van a háznál, nincs olyan fesztelenség, vissza kell fogni magam, és amúgy is, még vécére is másként megy ki az ember.
2017. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kivel mi lett?
2018. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, én sem szeretem a vendégeket. Gyerekként se, felnőttként se.
2019. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Engem az szokott zavarni, hogy folyamatosan megy ez a tudat alatti jópofizás, és színészkedés holott a vendégek és a családom is jól tudja, hogy a kutya sem kíváncsi a másikra
2021. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!