Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom, ha vendégek...

Miért utálom, ha vendégek jönnek hozzánk?

Figyelt kérdés
Még ha kedves ismerősről is van szó, alig várom, hogy elmenjen, ha vendégségbe jön és én is utálok vendégségbe menni.miért?
2009. dec. 25. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Franc se tudja, velem is ez van. Most is vannak nálunk, délre jöttek, én eddig bírtam velük, ez is szép teljesítmény, mostmeg jöttem ide szétnézni mert már nagyon elegem van.
2009. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Én is utálom, de nálam ez valószínűleg azért van mert eleve utálok itthon lenni. Meg ha rokonok jönnek...amilyen hülye rokonaim vannak...
2009. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
szerencsére hozzánk nem jönnek rokonok..mise sűrűn megyünk. de én azért is nem szeretem ha jön hozzánk valaki, vagy mi megyünk mert akk nem tok úgy viselkedni ahogy akarok..
2009. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
utolsó vagyok. úgy viselkedni ahogy akarok...ezt nem félreérteni :D
2009. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki utálja őket, akinek egy kicsit is épp eszű szülei vannak azok már megszakították velük a kapcsolatot, mert rájöttek erre a dologra, sajnos mi nem szakítottuk meg, majd én megfogom.
2009. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
hehe énse szeretem, de nagyon nem. Főleg ha idősebbek jönnek. Azokkal még dumcsizni sem lehet nagyon.
2009. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretem ha átjönnek, igazából idegel az a nyerítés, vihogás... -.- nem is szeretem nagyon(ha családról van szó meg a szüleim barátairól). Ha a barátaimmal vagyok, az jó, ők a családom helyett is a családom. *.*
2009. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Én se,mert nem szeretem hogyha körülnéz,és megállapítja h kinek meg jól / rosszul a rokonságban. Hozzánk csak addig jártak anyámék rokonai,amíg anyám élt,de nem hiányzik h jöjjenek.
2010. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
énse szeretem!! mikor idejönnek legszívessebben leütném őket!! a rokonsim köpködik a macskám!!!
2010. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én hót részegen szoktam menni,akkor elazulok..pffff
2010. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!